Llogaria ime
Veriu Portal
Barcaleta
 • gruja
  a e dini se kur e ban gruja burrin miljoner ,,,,,............ veq kur eshte burri miljarder mas ni muaji e ban miljoner
 • greku
  Ishin nje cift grek... Gruaja humb per 2dite nuk vjen ne shtepi...Mbas 2 ditesh kur kthehet ne shtepi e pyet burri ...- Ku humbe 2 dite moj idiote...?Gruaja pergjigjet:- Po ja or bur,r kur ika ne s...
 • burri dhe gruaja
  Burri ne shtratin e vdekjes-Grua kam jetuar gjith jeten me nje peng mu beto qe do me thuash te verteten.-Po more burr te betohem-Cuni i vogel a esht i imi apo jo-Te betohem qe po,esht i yti.E kesht...
 • Burri dhe gruaja ne parade demash
  Nje burre dhe nje grua ishin ne nje parade demash ku po shfaqeshin raca te ndryshme. Hyn demi i pare dhe prezantuesi thote: Prezantuesi: Ky dem eshte me origjine nga Kanadaja dhe aftesi te ndryshme...
 • Televizori
  Prej disjavesh nje djalosh shume i druajtur cdo mbremje shkonte per vizite tek nje vajze terheqese. Rregullisht rrinte ne te njejtin vend: ulur ne divan dhe te kapur dore per dore, shikonin TV deri...
 • Qytetari dhe e dashura katunare
  Po i thot nje qytetar te dashures katunare: Hajde e dashtun dalim ne trotuar se po na shkele ndonje i marre. Dalin kta ntrotuar, ec e ec e ec pas 1 ore i thot kjo katunarja: Ku eshte ma aj trutuar ...
 • Heshtja Burri dhe Gruaja
  Gruaja: I dashur, dua te te them dicka, por a me premton se nuk do ti trogosh askujt, Burri: Patjeter, e dashur. Gruaja: Me duhen 3000 mije euro.... Burri: Pa gajle, zere se sdegjova gje.
 • Goca e mamas
  I thote mamaja vajzes se vet: te keqen mami, nese nje djal te kap nga bytha ti thuaji MOS, kurse po te kapi nga gjoksi thoji NDALO! Vajza i thote mami po dje nje cun mua me kapi edhe nga bytha ed...
 • Gjirokastriti
  Nje gjirokastri shkoj te dilte ne banje dh ne vc i rane 20 cent dhe po mendonte ta fus dori e ti marr 20 cent apo jo pasi u mendua mir morri portofolin dhe nxorri 1 euro dhe holli vc dhe tha tani u...
 • Ne autostrade
  Gruaja degjon ne radio nje njoftim se ne autostraden ku po kalonte dhe i shoqi ne ato momente dikush po ecte ne drejtim te kundert. E shqetesuar i telefonon burrit ne celular: I dashur, bej kujdes ...
 • Makina
  Dy shoke takohen mbas shume kohesh dhe u ulen te pinin kafe. Duke folur me njeri-tjetrin e pyet njeri. A je martuar? Po i pergjigjet. Po ti? Edhe une por me ka zene halli i thote. Po pse? Kerkon gr...
 • Mbylle gojen
  Dentisti i thoshte pacientes: - Zonje hapeni gojen ju lutem! - Faleminderit, - ik then pacientja. - Perse me falenderoni? - Sepse shoqi im me thote gjithmone "Mbylle gojen!"
 • Gruaja e Gimit
  Goni, Gimi dhe Genci po punonin te nje shtylle telefoni kur Gimi rreshqet, bie ne toke dhe vdes menjehere. Pasi e merr ambulanca Goni pyet Gencin se kush do i thote gruas se vet qe Gimi vdiq. - Sh...
 • Homo
  Ishte nje pyll ku kishte shum homoseksual,i than njerit mos shko ne ate pyll se do ta pesosh,ai tha un jam trim sme ndodh gje mua.ai vashdon rrugen dhe ne pyll ishin disa tabela ku tregonin nga duh...
 • Tradhtija
  Ishin 3 shoke dhe duke biseduar njeri me tjetrin se si ti zblulojn qe grate e tyre po i tradhtojne. -Njeri thote une shkoj ne shtepi dhe e kapi per fyti dhe i theme trego me kane je kane sot se ...