Llogaria ime
Veriu Portal
Barcaleta
 • Biondina
  Biondina:Policia Me Ndihmoni Me Ndjekin 5000 NjerezPolicia:Ku Jeni?Biondina:N Instagram...
 • bjondja ne dyqan
  Shkon bjondja ne nje dyqna per te blere molle.Kur Shkon te shitesi i thote : Me jep 2 kg molle por mi zgjedh te vogla se e kam shtepine larg dhe me vine rende.
 • Pse bjondina i njek hajnat kur ja vjedhin televizorin?
  Pse bjondina i njek hajnat kur ja vjedhin televizorin?se don me ja jep edhe digitronin ..
 • Bjondja "e zgjuar"
  Ishin 3 shoqe ne nje ishull te braktisur. Njera ishte brune, tjetra flokekuqe e tjetra bjonde. Per te arritur ne shtetin prane, duhej te notonin 10 km. Niset e para flokekuqja, shkon deri ne 4km dh...
 • motrat
  I thot motra bjonde motres brune: Nuk e kuptoj pse qeshin shoqet kur i them se bjondet drejtojne floket para se te shkoojne ne plazh? Pergjigja e motres brune: Epo nuk e kupton se je bjonde pranda...
 • Bjondina Dhe Polici
  Ishte nje bjondine qe telefonoi policin ne 2 te nates dhe i tha me kane vjedhur timonin,nderruesin e shpejtesive,radion...Pas 5 min e therret prape dhe i thote me fal xha polic qenkam ulur mbrapa.
 • Bjondja dhe Iphone
  -i Them Shoqes time ...Ahh ti e paske 1 iPhone.. - Po e kam - Nuk tkam pyetur.. a nuk te pengon fakti se ke 1 teLefon me inteLegjent se vetja !!
 • Djali dhe Bjondina
  Ishte nje djal dhe po ecte rruges dhe po shikon nje bjonde. Djali i thote: Bjonde, bjonde e ke radhen sonte. Bjondina ja kthej: Un e kisha mram sonte e ka jetam.
 • Si e myt bjondina peshkun?
  Si e myt bjondina peshkun?Ja shtin kryt ne uj!
 • Pse bjondina kur meson del ne ballkon?
  Pse bjondina kur meson del ne ballkon? Se kur e pyesin njerzit ku ke studiu ajo thot jasht
 • Bjondja ne dyqan
  Nje bjonde shkon ne dyqan dhe pyet shitesin: - me fal sa kushton ky televizori Shitesi pergjigjet: -Nuk shesim per bjondet Te nesermen ndryshon ngjyren e flokeve dhe kthehet perseri ne dyqan dhe py...
 • Makina ne shitje
  Bjondja kishte nji makin dhe donte ta shiste po sja blente njeri se kishte ber 300.000 kilometra. Edhe shkon te nji mekanik edhe i thot Bjondja: dua te shes makinen po spo e jap dot se me thon qe k...
 • Pse sflet bjondja kur ben sex?
  Sepse nena i ka thene mos fol me njerez te panjohur!
 • Bjontina shtatzene
  Hyp bjondja ne autobus dhe i thote nje plakut. Do ngriheshe qe te ulet nje femer shtatzene? E sheh plaku, nga koka te kembet dhe i thote: Mesa shoh une ti sje shtatzene. Jam jam - tha bjondja- qe 2...
 • SPECIALE - Bjondina i shkruan leter djalit.
  I dashuri bir, Po ta shkruaj kete leter qe ta di se po shkruaj. Nese e merr kete leter d.m.th. se ka arritur mire. Nese nuk e merr lajmerome, keshtu qe do ta dergoj edhe nje tjeter. Po shkruaj n...