Llogaria ime
Veriu Portal
Barcaleta
 • 3 Pytje me nje pergjigjje te sakt
  po ua bej 3 pytje qe te 3-ja kan vetem nje pergjigjje te sakt 1 Pse soset buka ?2 Pse dheb dhami ? 3 pse jet gruja shtatzen ?
 • derpini dhe derpina
  derpini ka kalu me ni iphad ne dor dhe derpina i ka then: iphadi yt esht a po a nuk te kam then se je i bukur po por iphadi i nje kusheririt eshtt.....
 • Mesuesja apo mjekja?
  E pyesin nje njeri se kishe marre per grua nje mesuese apo nje mjeke? Ai pergjigjet mesuesen.Pse? Sepse mesuesja c'do here thot: hajde ta perserisim edhe nje here, kurse mjekja thot :hajde tjetri.:D
 • djali dhe prinderit
  njehere djalin e pyeti babai i tij se a e do ate ma shum apo nënën djali i tha dyve njesoj pastaj babai i ta po te kisha shkuar un ne New York e nëna jote ne Amerik ku do te shkoje djali i tha...
 • Rruges per ne shkoll me autobus
  Rruges per ne shkoll me autobus nxensi tallet me shoferin duke e pyetur: O xhaxhi po kur mamin e ke drejtoresh dhe babin kryeminister ca behet femija? Avokat te keqen xhaxhi! Po kur mami eshte prok...
 • Nje cun ngec ne klas
  Nje cun ngec ne klas dhe profesoresha i thot te duhet me ardh ne vjesht per te marr klasen. Cuni shkon ne vjesht per te marr klasen. Ne klas ishte vec cuni dhe profesoresha. Profesoresha i thoc nce...
 • Duke berë dashuri
  Duke berë dashuri gjatë një nate të zjarrtë ,gruaja i thotë burrit”ah ah po vij”.Burri i pergjigjet:”poooooooooo dhe une po vij”:-femija i dëgjon e i thotë ” të vij dhe unë”. ...
 • kur ta fut shoqeria
  nje cun rreth 15-16 vjecqe e kishte shum mire me babin e tij i thote se te nesermen di ikte te bente sex per here te pare dhe i ati gjith gezim i jep ca keshilla... Te nesermen kur djali kthen i at...
 • Edhe 30 here
  Niset burri per ne shtepi dhe ne dere e pret gruaja e shqetesuar. -He si vajti puna? Cte tha doktori? -Me tha qe me kane mbetur vetem 30 here te tjera per te bere sex dhe ateher je i djegur. -Oh, a...
 • Dy doktora
  Dy doktora: nje mashkull dhe nje femer ishin duke bere seks. PAsi mbaruan ai filloi ta pyeste. - Ve bast se ti je gjinekologe! - Ua i thote kjo po nga e more vesh? - E mora vesh se punon shume mire...
 • Tradhtia
  Ishin 3 shoke dhe duke biseduar njeri me tjetrin se si ti zblulojn qe grate e tyre po i tradhtojne. -Njeri thote une shkoj ne shtepi dhe e kapi per fyti dhe i theme trego me kane je kane sot se kam...
 • Analizat e Spermes
  Nje plak 75 vjec shkon tek doktori per te bere analiza sperme. Doktori i jep nje kavanoz dhe i thote qe ta depozitoje spermen aty. Te nesermen, xhaja i dha doktorit kavanozin bosh. - Cfare ndodhi, ...
 • Cifti i sa po martuar
  Na ishte njehere nje cift dhe vendosen te martoheshin. Burri i thote gruas: —Eshte me mire mos t bejme dasem se pastaj do ngelemi pa leke e sdo kemi ca t hame. Por gruaja kembengul...
 • Pune centimetrash
  nje burre duke u pare ne pasqyre lakuriq thote me vete sikur ta kisha dhe dy centimetra me te gjate do isha mbret ja kthen gruaja sikur ta kishe dy centimetra me te shkurter do ishe mbretereshe
 • une kujtova se...
  Burri me veglen shume te gjate ankohej se i zinte ne toke, kishte rrezik ta shkelte, etj, etj... Shkon tek doktori dhe ai i sugjeron operacionin, por kerkon nje aprovim me shkrim dhe nga e shoqja. ...