Llogaria ime
Veriu Portal
Barcaleta

njeriu pa krahe
Publikuar me 12 Jan 2016

njeriu pa krahe

ishte nje bure pa nje kra.atij ju merzit jeta dhe u ngjit ne cati per tu hedhur.kur do hidhej pa poshte nje njeri tjeter pa krahe dhe i tha;mua pa nje kra mu merzit jeta ti pa te du e kercen ky i thote lemo o reat ce po me kruet bytha


1043
  
0

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bejne dy plus 1? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI