Llogaria ime
Veriu Portal
Barcaleta
 • Femija dhe plaku
  Nje femije ishte duke qajtur dhe i afrohet nje njeri ,e pyet perse po qan femija ja kthen sepse beni ma hodhi buken ne toke zotrija i thot me qellim femija ja kthen jo jo me sallam
 • Shqiptari
  Pse krejt Shqiptart Kan Snapchat?Se Dojn me deshmu se jon Qen Ne Te vertet!
 • dy budallenjt
  ishin dy budallenj dhe po rrinin.NJeri tha skena cfar te bejm a te shtyme kete pallatin dhe ta cojme te lagjja tjeter?Epo mir lan xhaketat ne tok dhe fillojne te shtyne me te veten.aty shkon jneri ...
 • njeriu pa krahe
  ishte nje bure pa nje kra.atij ju merzit jeta dhe u ngjit ne cati per tu hedhur.kur do hidhej pa poshte nje njeri tjeter pa krahe dhe i tha;mua pa nje kra mu merzit jeta ti pa te du e kercen ky i t...
 • Gjakovari
  Osht gjakovari tu ngu muzikeEdhe i prishen ndegjusetThot ishalla more zot mu kan shurdhu vesht
 • gruja dhe burrnimi
  kishin qen disa burra ne nje dhom dhe hyn njeri thot kush i frigohet grues net ngritet ne kemb krejt ngriten njeri jo.i thot ti nuk ju tuesh grues a ai thot jo i tutna por si e permene emrin e grue...
 • Dreka
  hyp gjakovari mi kulum te shtepis dhe rrezohet ne tok bumm oj grua oj grua mos be asgje sot per drek se do e ha ne spital
 • folja skam
  Profesori:zgjedhoma foljen ''skam''Nxenesi:un skam,ti ske,ai ajo skam,ne skemi,ju skeni,ata ato skan..Profesori:qfar kohe esht kjo.Nxenesi:ne kohen e fukarrallakut profesor
 • Gjakovari
  hyp gjakovari ne autobusdhe thot a paguhet biletper lulesigurisht qe jo ..Manushaqe,hajde hyp
 • Nje dite pune
  Nje dite pune5:00h-''Paskam koh per te fjetur''6:00h-''Po fle edhe pak''6:30h-''Koha per tu zgjuar''6:57h-''U zgjova, vetem sa te numroj deri ne tre:Nje, dy...''10:00h-''Alo shef jam shum i semur s...
 • Arsimtarja dhe nxenesi
  I thot arsimtarja nxenesit qu dil jassht nxenesi i thot me gjith qef veq nuk kom viz
 • 3 mkatet
  Shkon nje njeri tek prifti kur shkon atje I thot priftit I kam bere 3 mkate I thot prifti kallzoma tparin aj I thot e kam qi ni vajzë te virgjer prifti I thot ky mekat nuk tfalet hiq I thot tr...
 • presoret
  Ishte nje presore biologjie dhe kjo kur po shpjegontemesimin i ra shkumsi nga dora she ajo u ul per ta mardhe cunat po e shikonin nga posht se ajo kishte veshur nje fustan te shkurter dhe cunat ber...
 • Sita
  Nena:Djali im mos ma ke par siten.Djali:E kum qit ne bordhok.Nena pse?Djali:Sepse ishte krejt bira bira. :vNena:uuuuuuuuuffffffffffffffffffffff
 • dhenderi me vjehrren
  dhenderi i thote vjehrres,vajza jote me doli e perdorur,vjeherra i pergjigjet malli qe blihet nuk kthehet....