Llogaria ime
Veriu Portal
Barcaleta
Femija dhe plaku
Femija dhe plaku

Nje femije ishte duke qajtur dhe i afrohet nje njeri ,e pyet perse po qan femija ja kthen sepse beni ma hodhi buken ne toke zotrija i thot me qellim femija ja kthen jo jo me sallam

Shqiptari
Shqiptari

Pse krejt Shqiptart Kan Snapchat?Se Dojn me deshmu se jon Qen Ne Te vertet!

Biondina
Biondina

Biondina:Policia Me Ndihmoni Me Ndjekin 5000 NjerezPolicia:Ku Jeni?Biondina:N Instagram...

bjondja ne dyqan
bjondja ne dyqan

Shkon bjondja ne nje dyqna per te blere molle.Kur Shkon te shitesi i thote : Me jep 2 kg molle por mi zgjedh te vogla se e kam shtepine larg dhe me vine rende.

Pse bjondina i njek hajnat kur ja vjedhin televizorin?
Pse bjondina i njek hajnat kur ja vjedhin televizorin?

Pse bjondina i njek hajnat kur ja vjedhin televizorin?se don me ja jep edhe digitronin ..

dy budallenjt
dy budallenjt

ishin dy budallenj dhe po rrinin.NJeri tha skena cfar te bejm a te shtyme kete pallatin dhe ta cojme te lagjja tjeter?Epo mir lan xhaketat ne tok dhe fillojne te shtyne me te veten.aty shkon jneri ...

njeriu pa krahe
njeriu pa krahe

ishte nje bure pa nje kra.atij ju merzit jeta dhe u ngjit ne cati per tu hedhur.kur do hidhej pa poshte nje njeri tjeter pa krahe dhe i tha;mua pa nje kra mu merzit jeta ti pa te du e kercen ky i t...

             LEPURI  DHE  QENI
LEPURI DHE QENI

Rruges duke levizur papritmas esheh nje qen duke ardhur,lepuri ndalet !Kur mbrrine qeni e pyet lepurin q`pret ti ketu,jame duke pritur ujkun per te dal ne dyluftim Qeni u habit dhe eci du...

Gjakovari
Gjakovari

Osht gjakovari tu ngu muzikeEdhe i prishen ndegjusetThot ishalla more zot mu kan shurdhu vesht

gruja dhe burrnimi
gruja dhe burrnimi

kishin qen disa burra ne nje dhom dhe hyn njeri thot kush i frigohet grues net ngritet ne kemb krejt ngriten njeri jo.i thot ti nuk ju tuesh grues a ai thot jo i tutna por si e permene emrin e grue...

Dreka
Dreka

hyp gjakovari mi kulum te shtepis dhe rrezohet ne tok bumm oj grua oj grua mos be asgje sot per drek se do e ha ne spital

folja skam
folja skam

Profesori:zgjedhoma foljen ''skam''Nxenesi:un skam,ti ske,ai ajo skam,ne skemi,ju skeni,ata ato skan..Profesori:qfar kohe esht kjo.Nxenesi:ne kohen e fukarrallakut profesor

Gjakovari
Gjakovari

hyp gjakovari ne autobusdhe thot a paguhet biletper lulesigurisht qe jo ..Manushaqe,hajde hyp

Nje dite pune
Nje dite pune

Nje dite pune5:00h-''Paskam koh per te fjetur''6:00h-''Po fle edhe pak''6:30h-''Koha per tu zgjuar''6:57h-''U zgjova, vetem sa te numroj deri ne tre:Nje, dy...''10:00h-''Alo shef jam shum i semur s...

Arsimtarja dhe nxenesi
Arsimtarja dhe nxenesi

I thot arsimtarja nxenesit qu dil jassht nxenesi i thot me gjith qef veq nuk kom viz