Llogaria ime
Veriu Portal
Barcaleta
 • shqiptari ne bosnje
  nje shqiptar shkon perte gjetur pune ne bosnje menjehere pas luftes duke shetitur neper qytet e zene nata takohet me nje polic ,nata ishte shume kthjellet enuk e dinte a prej dielli a prej h...
 • polici
  Hy nje polic ne nje lokal.Pas 10 min vjen nje djal tek lokali dhe thote :- o Agron te mori shtepia flake..Ne kte moment cohet polici dhe del me vrap nga lokali...Pasi beri 1km me vrap,ndalon dhe th...
 • Hoxha me biciklet
  Ka dal hoxha tuj dhan bicikletes pa duar dhe e ndal polici.Me falni zotri hoxh po si i jep bicikletes pa dur? a e din qe denimi asht 35Euro edhe me te gjobit!Po me degjo o polic se un skam nevoj me...
 • Policia Shqiptare dhe lepuri
  Na ishin mbledhur ne nje pyll te gjith policet e botes dhe do kapnin nje lepur. Kush e kap me shpejt do fitonte nje cmim. Hyn i pari i FBI dhe e kap lepurin per 2 minuta, Hyn policia Gjermane dhe e...
 • Polici dhe psikologu
  Nje polic takohet me nje Psikolog dhe e pyet se cpune ben Psikologu? Po ja psh Une pyes nje person nese e han peshkun? Nese thote Po, une kuptoj qe atij i pelqen Deti ,i pelqen Plazhi i pelqejne Fe...
 • Prifti ne biciklete
  nje prift po i jepte bicikletes pa duar. polici e ndalon dhe i thote pese leke gjobe. prifti i habitur e pyet pse. polici i thote se ishte duke i dhene bicikletes pa duar. prifti i thote se ai esht...
 • Qytetari ne vija te bardha
  Nje polic ndalon nje qytetar tek Sheshi Skenderbej, dhe i thote Je i denuar me 500 leke gjobe se po kalon jo tek vijat e bardha, e ku banoni juve zotri? Nga malcija jam, po me qe qenke prej males...
 • Dy police
  Ishin dy police ne oren 2 te nates duke ecur per ne shtepi bien ne puset te ujrave perpiqet polici i pare per te dalur dhe nuk mundet ndersa tjetri i thot provoje edhe nje here n.q.s nuk dalim hajd...
 • Policia shqiptare
  Na ishin mbledhur ne nje pyll te gjith policet e botes dhe do kapnin nje lepur. Kush e kap me shpejt do fitonte nje cmim. Hyn i pari i FBI dhe e kap lepurin per 2 minuta, Hyn policia Gjermane dh...
 • POLICI BUDALLA
  NJE POLIC I THTE BABAIT QE E KISHTE POLIC O BA JU POLICAT TE GJITHE JENI BUDALLENJ,PO PSE E PYET I ATI.JA PSE I THOTE DJALI NJE DITE KUR VAJTA TE BLEJA PANINE NDALOVA PARA POLICIT DHE I THASH:PO E ...
 • statistike
  revista play boy ben interviesta me grate dhe nzjerr nje koklusion grate qe flene me bark jane sensative grate qe flene ne nje ane kopetente dhe grate qe mbajne kembet te vezhet jane popullore
 • polici me i mencur ne bote
  nje polic cdo mengjes kur niset per pune ndalet te nje kabine telefonike qon telefonin dhe del i gezuar. Nje dite njeri qe shiste gazeta aty afer e pyet, -me fal e di se seshte pune e imja por desh...
 • polici me biciklete
  dy police takohen e njeri pyet i habitur shokun, -Ku e more njat biciklet, dje se pate. -Ndersa po ecja neper park vjen nje alamet femre me biciklete, ndalet para meje e fillon duke u zhveshe, e me...
 • e din vet se ku e kam fjalen
  ne stacion te autobuzit nje djale ia kishte ngul syte nje femre dhe spo i largonte hic. femra e ven re dhe i thote,-mos me fikso ashtu se zemren time e ka nxen nje tjeter. djali ia kthen,- ska prop...
 • polici ne sherbim
  Toma pyet shefin.-Shef ku do e bej sherbimin sot. Deri tek ajo drita e kuqe,- i thote shefi. Pas nje ore kthehet shefi per kontroll dhe se gjen Tomen aty. Pas 3 oresh kur sheh Tomen qe po vinte tu ...