Jump to content
Veriu Forum

notis

Moderatore
 • Content Count

  402
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by notis

 1. Tashi nuk tham se Interi eshte skuader e keqe por gjithsesi MILANIN tone nuk keni @@ me e mberri kurre sepse futbollin e kemi fillu pa fillu shekulli i kalume edhe shume vite para jush pra jemi ma me experience plus qe kemi lojtarin kampion bote sot per sot pastaj kemi edhe ALEXANDRE PATO qe eshte THE FUTURE OF THE WORLD SOCCER prandaj te djelen MILAN 2-0 inter.
 2. Viti i pare qe do i festoj shume shume larg Europes por ketu i bejne shume fantastike Festat e Krishlindjes e Viti te Ri se ketu pergatitjet kan fillu tash 1 muaj dhe me e bukur asht se kemi edhe 30 cm bore dhe tamam i jep bukuri Krishlindjeve .
 3. Breshka u bafsh 92 vjece se 100 jan shume e nuk duhen gja e tu plotesofshin deshirat tuja qe ke edhe marrsh i burre te mire :P
 4. O Gent po leni mor te flasin se po me bajne me i ba nje telefonate FENER BAHCES me ju kujtu nje cike TURKISH "BEEP" ooooooooo interista harroni se fitoni gja sivjet se nje here ja ka pa dhia deles thote edhe GATTUSO keni 42 vjet pa e fitu por bate si bare vjet me MILAN minus 15 pike e juventus kategori 3 kshuqe sivjet kenquni si cdo vit me pjesmarre simbolike ne UEFA cup
 5. notis

  Plazhi I Shengjinit

  Ai qe te lavderoi Velipojen foli prej experieces se vet atje kshuqe per mendimin tim ashtu me eshte duke
 6. notis

  Milan Kampione

  Po ti kur dreqin te qenkan fry cicat kaq shume mor GENTO se ti vjet ne vere si ke pase kaq te medhaja e te qenkan ba numer 6 :P :P
 7. TAni po nigjoj MUHARREM AHMETIN me kangen AH E ZEZA NANE e cila ta keput shpirtin edhe pse eshte si me ken tu knu hoxha.
 8. Sponzored by gruja edhe modifikim by my kunati
 9. Lool grazie shume e te fala pac
 10. Operating system- Vista Home Premium Processor- Inte duo2 coreb E6600 3.0GHz Overclocked From 2.4GHz Video card- Nvidia 8600 320MB Harddrive- Maxtor 250GB "2" Motherboard-Asus P5B Premium Ram-2GB Case- Antec with 850 Watts Screen- Sony 19" LCD Inch CDdrive- Sony DVD&CD PLay and Recorder Fans-2 6"Inch Front and Back =1260$
 11. notis

  Plazhi I Shengjinit

  Per Zoten edheShengjini kishte maru sepse ket vit shume ere e pisllek kurse Velipoja ishte fantastike e ja kam kalu shume mire 10 dite atje edhe do shkoj prap kur te ma baje ZOTI nafake me shku ne shqipni prap mas nja 10 vjetsh :( :(
 12. Mu kur me bjen telefoni ne ato momente ja baj sikur Kinezet kur bjen shi dmth... E la me ra :D :P :P
 13. Shume nuk jam por maceve te zeza u nderroj rruge sidomos me makine
 14. Gono eshte ma keq se me gomone me ardhe ne Amerike se ke 16 ore ne avion edhe nja 6 ore tu prit neper aeroporte por gjithsesi ketu eshte number one si vend me beso.
 15. Pjata e shijshme per mua eshte 500 gram karkaleca deti te skuquna me miell e veze e lang limoni siper qe i gatushin perfekt tek HOTEL PRESIDENT ne SHENGJIN
 16. ban ban per shofer ti se i kishte edhe nja dy vajza shume te bukura :wizard: :D
 17. Pershendetje te gjithve pas shume kohesh dhe prej shume larg nga shqiperia dhe gjithashtu do doja ti jepja familjes se TALEXHIUT ngushellimet e mia te sinqerta per humbjen e djalit tyre :(
 18. Emri me i bukur ne bote eshte Ervin por ka edhe tjere si Gento Jacckas Gjon Breshke etj por 1 mbetet Vini :tongue: :tongue: :tongue:
 19. notis

  SMS DASHURIE

  Ene une ty moj qene.
 20. notis

  Happy Birthday

  Chicha une jam Vini dhe faleminderit shume per urimet tuja :)))
 21. Ciao Breshkolina edhe rrugje te mbare dhe tash po shihemi atje ka funi gushtit ,por po me vjen keq per Gentin qe e paske lene vetem me "DORINEN" :sifone: :sifone: :sifone: :sifone: hehehehehehehehe
 22. notis

  mirdita Bregdet

  QUOTE (breshka @ Jun 18 2006, 11:00 AM) Shkonine shengjin se asht 1 mije here me mire se ne rimini..... RROFTE PLAZHI I SHENGJINIT Breshkina jam me ty se si ne Shengjin nuk ka kun e aty gjen ca te duash kanace lekura bananesh shishe te thyme
 23. Mendoj se keto gjana jane shume te keqija te ndodhin ne shkolla sepse cdo prind tani do mendoje per femine e vet dhe gjithashtu mendoj qe videoja nuk eshte shqiptare por greke sepse kam degjuar une fjale greke dhe uroj qe te mos ndodhin keto gjera ma ne keshtu ambientesh sepse keshtu po shkojme me poshte ps Clandestino te pafsha tu e ba nje video ishtu ne rol te cikes (me falni se dola nga tema )
×
×
 • Create New...