Jump to content
Veriu Forum

Mr^AMD

Antare
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Mr^AMD

 • Rank
  Super Mod
 • Birthday 05/17/1982
 1. Mr^AMD

  Barcaleta banale...

  Haha e forte kjo me Zabitin
 2. Dhurata e fundit qe kam marre per ditelindje ishte nga dy shoke Ruse qe i kam ketu ne konvikt,nje pako e madhe dhe ne te: 1 kg sheqer,1 kg kripe,1 liter vaj,sfungjer per te lare enet,Fairy,tenxhere dhe leter tualeti .... ua kam shpife jeten qe 4 vjet cdo dite duke u lype noj gje se nuk u bojsha mbare per ti blere...por prap se prap nuk shpetuan se po ate nate shkova e u morra gjysem buke hahaha .....student hesapi mo
 3. Mr^AMD

  kerkoj ndihme!

  Mos e kan bere me llaf ato per noj treshe dhe ti se ke kap muhabetin mo lal? Prit kunder sulmin e shokut tani kshu qe me mire mbro mbretereshen tende me ndonje ushtar ose torro qe mos te te kape mat
 4. Para ca ditesh kam pare filmin Casablanca (1942) Filmi me romantik dhe me fantastiku qe kam pare ndonjeher...ua rrekomandoj te gjitheve... Humphrey Bogart Ingrid Bergman
 5. Nje kamera te tille Sony mora sot...si ju duket? Sony DCR-HC32E
 6. Po lexoj librin THE GREEN MILE te STEPHEN KING fantastik si liber...eshte bere dhe film ka kohe The Green Mile ku luan Tom Hanks ne rolin kryesor.Me pelqen shume si shkrimtar....
 7. Perseri Bayern renditet ne vendin e pare me 53 pike e ndjekur nga Schalke 04 Me date 2 Prill do luhen ndeshjet e rradhes Wolfsburg -- : -- Bayern Munich Schalke 04 -- : -- Nurnberg
 8. Normal qe do humbim dhe me Greqine...po ato pabuksa jemi qe luajtem me Ukrainen Turqine e me rradhe.... Me vjen keq por ne kurre nuk kemi pasur futboll,nuk kemi e zor se do kemi
 9. Mr^AMD

  F 1

  Sic thonte dhe vete Enzo Ferrari: Doesn't matter on the driver...Ferrari is a Ferrari normalisht qe Ferrari do e fitoj kush tjeter
 10. Mr^AMD

  Makina

  Gonny kjo qenka makine me dale me pre dru n'mal per dimer
 11. Mr^AMD

  pershendetje

  QUOTE (notis @ Saturday, Mar 12, 2005 09:45 pm) VDEKSHIN TE GJITHA GRATE SEPSE NUK E MERITOJNE DASHURINE E BURRAVE . VDEKJE GRAVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Jo kaq tulle or burre i dheut
×
×
 • Create New...