Jump to content
Veriu Forum

notis

Moderatore
 • Content Count

  402
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by notis

 1. notis

  PROFILI JUAJ

  Ky i shkreti ka pase nje disfate kur ka qene 6 vjec e ka perdhunu gomari i nandajes edhe qysh atehere asht ba si tip poeti edhe njeri orator e ja hape goja ene b.... priher..... :jester: :jester: :jester:
 2. notis

  PROFILI JUAJ

  hahahahahahaha looooooooooool u crazy fuckin french gay. Kiss my white ass. Po bane profilin per el che se edhe per Dmxse njato te kane mbete pa ba :P
 3. Keshtu ka qene fundi i nje qifti Shqiptar qe jetonin prej vitesh ne Michigan USA dhe pas 18 vitesh martese dhe nje jete me tortura Marie Gjelaj vjec 38 kishte vendosur te divorconte te shoqin Gjergj Gjelaj dhe gjyqtari kishte vendosur qe burri ti mos afrohej gruas me shume se 200 metra afer dhe divorci ishte ne vazhdim por sic duket burri nuk ishte dakord me kete vendim dhe ka marre gruan me force nga shtepia e te atit ku jetonte mas ndarjes dhe ka shkuar ne oborrin e nje Kishe dhe pasi e ka ekzekutuar te shoqen ka derguar SMS se bijes 17 vjec ku ka shkuar se ka vrare mamin dhe tani do vrase edhe veten dhe pas pak minutash i ka dhene edhe jetes se tij fund. Qifti kishte 4 femije ku me i madhi ishte 17 vjec dhe me i vogli 9 vjec. Qifti eshte varrosur sot me 23 Mars .
 4. Nuk cuditem qe interi u eliminu prej champions ligue se ajo ishte e ditun por me cuditi fakti qe iken nga rutina e eliminimit nga skuadrat spanjolle e kalun te skuadrat angleze dhe ma ba cejfi se jeni eliminu se jua mbyll pak goja tifozave te interit
 5. loool hahahaha ok man e kuptova por Vistas mi marsh pleshtat se asht shume shume me e mire se xp. XP is an old school program edhe mandej cdo gja me kohen asht si me than KOMUNIZEM = XP LIRI-DEMOKRACI = VISTA :P
 6. Nje pyetje profesor doktor Talexhiu. Ca don me thane INGLEGALITET se nuk e kam nigju asnjehere ikyt fjale
 7. Gento hashashi nuk eshte vetem me u pi... mudnesh edhe me e tregtu per me ba lek... :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:
 8. Une per vete kam VISTA HOME PREMUM edhe me te thane te drejten e preferoj ate me shume se XP se ecen me mire se XP vetem se do te pakten 2GB shpejtesi per me ece mire XP eshte me e lehte me u perdore por me e varfer si program. Tek vista ke falas te gjitha programet si office word exel foto shop dvd and cd burner te cilat me XP duhet me i ble nga 500$ secilin. Njehere masi je me mesu me vista eshte shume me e bukur se XP sepse edhe mu me eshte duke e veshtire ne fillim por tani jam mesu me te edhe sme ban pershtypje ma.
 9. Tash pa ofendim por Hollanda njihet per GAY e HASHASH . Ju lutem behuni me konkret se per cilet dege terhiqeni ma shume tie Gento????? :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: PS. GENT sma ha menja se e ke ndryshu pllaken moj bitch....
 10. Goni ti ku jeton?????? Pse nuk kthehesh ne shqipni me jetu?? Tashi une kam nejte gati nje vit atje mas shume vitesh larg edhe nuk pashe nje prespektive per jeten ne shqiperi edhe e vetmja prespektive ishte m u marre me pislliqe . Une nuk them qe sme merr malli me shku atje sepse e mendoj ate vend 24/24 ore e 7/7 por atje nuk ke cka me ba se nuk jetohet me buke e djathe . Njeriu mendon me ece perpara per me u dhane nje te ardhme te mire femijve por te ardhme ne shqiperi per momentin nuk ka edhe pse e them me keqardhje.
 11. Mire thu ti breshke se balta eshte me e embel se mjalta ne Shqiperi por edhe ajo balte ta binte majet hundes mas nja tre muajsh ne shqiperi se kur te mungojne kushtet minimale UJE DRITA ca dreqin ke me ba atje vec kur nuk ka robi ka shkon. Vertet Amerika eshte larg por prespektiva per jeten me ece perpara egziston ma shume se ne asnje vend tjeter te botes dhe gjithashtu jeta ketu eshte shume me e lire se e Europes dhe gjithashtu mundesh me ardhe ne Europe mrena dites prej e jo nje jave
 12. GEZUAR SHEN VALENTININ te gjitheve e ZOTI ju sjellte dashurine qe kerkoni dhe gjithashtu edhe ty INA84 e gezofsh diten e emrit e suksese ne jete
 13. Fshiva disa postime sepse tema kaloi ne lufte :)
 14. c'eshte flia ? Cila eshte Receta? // Per mendimin tim do te jete helli si i thojm na katunart e lezhes per recete nuk e di se skam pjek naj here :P
 15. U bafsh 100 vjece Goni e tu plotesofshin deshirat gjithmone. topic ta paskan vu i fije si me kuj " u bafsh 100 vjece"
 16. notis

  Fejese E Detyruar

  Per Zoten mor Gon ne Shqiperi ke edhe prej atyne prinderve qe dun vetem me i heq qafe prej shpije demek se u plaken shpi vajzat por ai eshte gabimi me i madh qe mund te beje nje prind me femijen e vet sepse e merr ne qaf per gjith jeten dhe behet pergjegjes per jeten e keqe te femijes se vet dhe ben mekatin me te madh sepse disa njerez nuk munden me e duru ket lloj presioni sikurse ajo vajza e shkrete prej Rroboshte qe cila vari veten mas tre dite martese me nje burre 20 vjet me te madh se ajo i cili krejt kollaj mud te ishte baba i saj per moshen qe ka dhe tani me thuj mu car babet eshte ai qe e marton vajzen pa deshiren e saj dhe me nje njeri i cili i ka 20 vjet perpara dhe ajo nuk e pelqen. Tashi do kisha dashte me pa fytyren e babes asaj vajzes e me e pyt si ndjehet tash masi e martoi vajzen ma se miri tu e cu ne varr e shpresoj ti jete liru shpija tash se ja ken plake vajza 25 vjec... Drite i bafte shpirti asaj shkretes se per cfare priderish paska pase ajo.
 17. notis

  Gjithmone Te Lumtur

  Une dua ti shoh te gjithe te lumtur por vecanerisht gruan time te cilen dua cdo second te jetes ta shoh duke buzeqesh e te lumtur ne familjen tone.
 18. Dje i here ja kuqem mire Napolit me nja 5 petulla te mira dhe u kenaqa tu pa PATON dje se me te vertete eshte lojtar i mire por do me fitu edhe pak experience sepse eshte vetem 18 vjec dhe ka ardhe direkt nga street soccer ( futboll i rruges) dhe ka me i ba skuadrat e Italis me u trembe
 19. Pershendetje Bestar ! Bibla perbehet prej dy pjesesh 1 Beselidhja e vjeter dhe 2 Beselidhja e re. Beselidhja e vjeter fillon qysh me Adamin dhe Even e pastaj me Abrahamin Isakun Jakobin e deri tek NOE me Arken e tij pra eshte historia e jetes ne vite qe ne fillim e deri tek dita kur ZOTI dergoi BIRIN e TIJ ne toke. Pak a shume Beselidhja e vjeter flet shume per luftra per mbeshtetjen e ZOTIT ne keto luftra hakmarrjen ndermjet njerezve dhe ndryshon shume nga Beselidhja e re e cila fillon me lindjen e JEZUSIT MBRET dhe ndryshe nga Beselidhja e vjeter nuk flet per luftra por per paqen midis njerezve predikon mirkuptim per njerezit dhe vazhdon edhe me UNGJILLIN i cili eshte shkuar nga 4 apostuj te JEZUSIT dhe deshta me te tregu se KISHA e pare KATOLIKE eshte formuar prej SHEN PJETRIT dhe mos harro se ai ishte kryeapostulli i JEZUSIT dhe KISHA KATOLIKE eshte e para qe dhe e vetmja qe flet dhe predikon ate qe realisht me fakte ka ndodhur dhe asgje nuk bazohet ne hamendje por ne vepra dhe doreshkrime . Mos harro se jo vetem deshmitaret e jehovait te e kane defprmuar por edhe shume sekte tjera si kisha bethanise ugjilltaret kisha e pendakostise e shume tjera te cilat kane njerre botime te bazuara ne BIBLEN por te deformuara sipas qefit tyre .Une kam pa shume organizime besimesh musliman ungjilltare ortodoks por sikur e ka KISHA KATOLIKE seriozitetin asnje prej ketyre sepse ajo i do te gjithe pa dallim feje nuk ka racizem kurse ortodokset duan vetem sllavet edhe greket dhe gjith tjeret jane kot ose muslimanet qe arrijne ne ekstreme "demek ne emer te ZOTIT" asnjee ZOT nuk thote dil e vrit ne emrin tim prandaj them sipas mendimit tim BESIMI KATOLIK ka ZOTIN e VERTETE dhe predikon vetem paqe e vullnet te mire tek njerezit. QOFTE LEVDUE JEZU KRISHTI MBRET
 20. lexo more shoku ca kena ken kush do jena asht pune tjeter....ti shih cfare jemi.inter-milan ne sezonet e fundit Shiko mor vlla se per me kene jena kene ma mire se ju gjithmone por gjithsesi kena hupe me ju dhe kjo eshte nje fakt nuk e mohoj por prap insistoj se keni ngele vetem mrena COPPA ITALIA e sjeni tjeter kun veteme mrena ne itali mor vlla se ropt ne champions ligue sa kohe keni qe jeni eliminu ne ndeshjet e para prej skuadrave spanjolle e na kena kene me tri alngleze e kena dale kampion dhe gjithashtu kemi rrahe skuadren kampione te Amerikes jugut te ciles ti si tifoz futbolli duhet ta njohesh ate skuder edhe kpse nuk e kishe idene kush ishte BOCA JUNIORS ata jane kampionet e amerikes jugut gati cdo vit eshhte ne finale ne kupen intercontinetale e prej asaj skuadre kane dale shume ish lojtare te skuadres tane prandaj mos thuj se Milani nuk asht skuader e mire sepse humbet vlerat si tifoz futbolli ne rradhe te pare e mandej u jep drejten tjereve me thane se nuk merr vesh prej futbolli. Gjith te mirat vlla e suksese ne jete edhe ishalla keni shanc me u fut sivjet ne finale me ne ne champions ligue
 21. Sa vjet u bane qe skeni marre naj champions ligue ose intecontinetal cup por ka mbet tu ju eliminu Valencia cdo vit por gjithsesi nuk them qe jeni skuader e keqe por me histori jena shume para se ju vlla mandej nuk mundesh me thane se jemi campinona vetem me coppa italia se vetem njaty keni mbete. tana skuadrat kalojne kriza mes tyne edhe Milani por kur ta marrim veten ju keni me kene balta e kepuceve tona edhe nuk don edhe shume kohe ajo dite . MILAN WAS , IS AND WILL BE THE BEST TEAM EVER AND NOBODY CAN IGNORE IT
 22. notis

  kush e gjen?

  o fliper ka ke hupe moj modele kacurrele :P
 23. U bafsh 100 o gent tu plotesofshin deshirat
 24. Soprano shume versione te BIBLES egzistojne por e vetmja reale eshte e Kishes Katolike asht besimi ma i vjeter se keto sektet e reja qe kane dale. Ketu ne USA ka ma shume se 300 lloje kishash zezakesh e njerezish te ndryshem por ato e kan modifiku BIBLEN ashu sic kan deshte ata prandaj nese do me lexu historine e vertete te jetes lexo BIBLEN qe ka KISHA KATOLIKE
 25. Mr ANTONIKAJ will see this sunday bro .....
×
×
 • Create New...