Jump to content
Veriu Forum

breshka

Admin
 • Content Count

  885
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

breshka last won the day on April 13 2013

breshka had the most liked content!

About breshka

 • Rank
  Anetare VIP

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po po kjo eshte e vertete... Per fat te keq ktej kshtu fuksionon, po ajo qe me vjen me keq eshte per ato qe kane jetu diku jashte e nuk kane ndryshu mentalitet...
 2. Tashi qe jam kthyer ne Shqiperi pasionet nuk ke kohe ti mendosh... Po te them te drejten asnjehere nuk kam pas naj pasion te vecante qe te beje cdo gje per te pervec Breshkave behet fjale qe nuk e di a ti quaj pasion...
 3. Po mir o gono ne po flasim per shoqeri jo per dava k... Nese ndodh nje gje e tille per mendimin tim nuk ka pas asnjehere shoqeri... As nuk mund ta mendoj se njera nga shoqet e mia te me marri burrin... Po e mori hallall... Do te thote se skam pas as burr dhe as shoqe ndonjehere...
 4. Nuk ka moshe... Po mir eshte nga 18 e siper po dhe shume vone jo... Cdo moshe ka lezetin e vet per cdo gje...
 5. Zenkat jane te bukura dhe mes miqve do te thote se ka shkembime ideshe apo keshillash... Po nese nje shoqeri eshte e vertete nuk vdes kurre... Nuk ka fund
 6. Ciò che è mio è mio e ciò che è tuo e ancora mio.... Jahahahhah
 7. edhe une jam ne nje mendim me ty.. shpresojme!!!
 8. Si ju duket Papa i ri? Papa Jezuit qe zgjedh emrin Francesk?!
 9. oboboobobo... sa mire ja bej une qe nuk marr asnje lloj ilaci.. di dhe une nje rast qe nje familjar i imi ka cu gocen ta vizitoje sekishte temperature dhe i kane dhane nje lloj ilaci qe kur i jati i femijes qe ishte ne itali ka shkuar ta bleje ne farmaci, farmacistja e ka pyet per cin e donte dhe kur i ka thene se e do per nje femije 6 muajsh eshte tmerruar... ky lloj ilaci i ka then mbyt dhe kalin jo femijet. babai i femijes ka shkuar urgjentisht ne Shqiperi dhe kur i ka kerkuar llogari pediatrit ai i eshte pergjigj se nuk e dinte se do e merrte ilacin ne itali se ktu ne shqiperi nuk bejne gje se te skaduara jane... kjo gje eshte e tmerrshme po ishalla na run Zoti..
 10. per mendimin tim ne emigracion nuk ja vle te jetosh asnjehere jo vetem ne kohe krize... po tani e vemja gje qe ja vlen flas te pakten per italine eshte mjeksia si gjithmone e deri diku dhe arsimi, per tjeter gjo un nuk do rrija asnje sekond. po dhe ne Shqiperi nuk eshte e lehte te kthehesh, Per mua ky eshte muaji i fundit ne Itali, e te them te drejten do me mungoje po ne Shqiperi kam gjithcka du, mamin, babin, motrat e gjithe fisin... te tjerat vijne avash avash...
 11. aktoret shqiptare me pelqejne gati te gjithe te vjetrit... te rinjte nuk i njoh shume pervec kto te portokallise. po nuk kamj naj preference te vecante per ndonjerin prej tyre.
 12. abababbabababa iphone na e solli icik ngusht se ndrro cdo vit po gjithsesi ngelet i preferuari im... sot kam iphone 5
 13. se mos eshte hera e pare nuk te punon.... kompjuteri ;)
 14. Hahahahahha e vertete... Ah sa mire paskemi qene beqar...
×
×
 • Create New...