Jump to content
Veriu Forum

notis

Moderatore
 • Content Count

  402
 • Joined

 • Last visited

About notis

 • Rank
  President
 • Birthday 07/29/1982

Recent Profile Visitors

2,771 profile views
 • neo

 1. Hera e fundit qe jam perlot ishte para tre diteve. Ishte nje moment shume i veshtire per mu dhe ishte aq i dhimbshem sa nuk munda me i majte lotet dhe kjo ishte... Tu gri nja tre qepe ja paca beeeep nanen se mi kane ba syte me dale perjashta e kam qa nja 20 minuta e mandej pushova se thashe me vete mblidhe vetin he burre...
 2. notis

  Qyteti vs Fshati

  Ne na kan pas quajte katunare keto qytetaret por keta nuk e dine se qumeshtin qe ua kena shit e kena perzi me uje edhe ska dite gja se cka kan pi heheheheh vetem shaka. Une kam jetu edhe ne fshat edhe qytet por di me te thane se jeta e fshatit eshte shume e bukur por shume shume e veshtire sidomos per disa zona te thella ku nuk kane as infrastrukture .
 3. Zoti Anton tranieri juaj i famshem per me ule pak deshtimin e tij ne champions beri ate deklarate por ai harron se ne champions nuk jane arbitrat e campionatit italian edhe nuk i shohin golat me dore ose japin penallti qe nuk jane dhe mos harro qe interi kurre nuk ka qene ne te njejtin nivel me manchester united dhe sikur e kam cilesu edhe here tjeter NUK JENI PER JASHTA ITALISE.
 4. Filmi; Harold and Kumar escape from Guantanamo Bay Big Bob; Cmon b**ch suck my c*ck Harold; Are u gay???? Big Bob; Noooo there is nothing gay about getting ur d**k sucked from you but you are the faggot cos ur going to suck my c*ck. Kumar; I never sucked a d*ck Harold; Neither did i
 5. Anton edhe pse kemi 5 lojtare kryesore te skuadres te demtuar prap mire po lozim po ju qe mbaheni per skuader e mire ca patet me atalanten ose me romen djelen e kalume apo jeni mesu keto kohet e fundit ose me duket nuk i ke nigju komentet e fundit per Interin nga FIFA qe egziston mundesia e blerjes se arbitrave se pak si shume po mbahet skuadre nga ta???? Pranoj gjithsesi se jeni skuader me nivel te larte loje keni lojtare e rinj por gjithcka mbetet brenda Italise sepse nuk keni byth per ma teper jashta . Milani si skuader ka nevoje per disa nderrime dhe me te parin Ancelotin mandej Inzaghi kaladze maldini emerson edhe ka disa talente te mira mbrenda qe anceloti i perdor rralle si Senderos Strazer Antonini e disa tjere qe i ka ne skuader por nuk i shfrytezon por edhe pak iku Anceloti e besoj ne Hollandezi Rijkard do e coje ate skuader ne nivelin qe meriton. p.s shengjini vs balldreni nuk simbolizon asgje pervec se dy katune te marume hehehehehe lol....
 6. 1-1 jena por titullin po e marrim ne edhe kyt vit siperhere.Pastaj sec kemi edhe ca ndeshje me mancestera e me gjona po nejse se jane pune te renda per pesha te lehta si puna e milanit psh.ju shikoni ekipet provinciale werder etj.... U pame edhe me Mancester si lujtet si me kene tu lujte balldreni me shengjinin B) B) B)
 7. Tashi ndeshjen e pame te gjithe dmth ishte nje loje spektakulare prej te dyja skuadrave. Interi ishte pak me me fat se Milani pasi mori nje gol me dore dhe perfitoi prej disa gabimeve te mbrojtes milaneze dhe ndihmes se arbitrit i cile dashje pa dashje nje ndihme te vogel ja dha Interit por askush nuk mundet te thote qe nuk oshte nje ndeshje spektakel dhe per mua PATO ishte lojtari me i mire ne fushe ate dite dhe zoti Anton hakun e sezonit te pare keni marre mandej prit se dalin ATALANTA tjera dhe mandej ne Milanistat jena shume me largpames se ju te interit qe kenaqeni vetem me kupa e italise dhe as qe provoni me marre naj kupe Bote apo champions .ahh edhe dicka tjeter qe me ke vu foton e Maldinit demek per plak. Uroj qe noj lojtar i interit noj here ta mberrije moshen 42 vjec the te luje 90 minuta sikur maldini me lojtare 20 vjeca edhe me i vu ne shpine me lujte me ta ne fushe. Rrespekte dhe uroj ta fitoje kampionatin ajo skuader qe e meriton
 8. Deri tani filmi me i bukur per mua eshte " THE KINGDOM" me JAMIE FOX qe nuk e di a ka dale ne europe por per mua histori shume reale aksion dhe gjithashtu jep nje mesash te qarte per terrorizmin qe i ka ndryshu Fese Islame identitetin e saj ...
 9. Ahhh ca ta heq merzine makina dhe per mu asht ilaci ma i mire kur jam i merzitun por ketu ne USA nuk te len xhaxhi polici me ec shpejt ose me ja cu zanin shume se a kuq gjoben pa hezitim e te ike merzia per lesh
 10. Sa per Gjermanine asaj kupe i ka dale ndryshku se fati i Gjermanise asht deri mbasneser me Portugaline kurse mendimi im eshte se Hollanda edhe Portugalia jane dy kryesoret por gjithsesi jam Hollandez
 11. O Tirons pall U bafsh 100 vjec e tu plotesifshin deshirat edhe me nje Ferrari vitin tjeter se kalamajt spo te duhet gja se ti je kalama per vete.
 12. Po mire jo vetem Vin Diesel e ka luajte ate film se e ka luajte edhe ICE CUBE i cili me ka pelqy me shume se ai i Vin Diesel se menyra e aktrimit te Ice Cube eshte edhe komike ndersa Vin Diesel eshte i ftohte .
 13. Po moj Ina por te gjitha ato gjana nuk i ka ba me djerse te ballit por me shume pislleqe qe i din gjith shqiperia edhe e gjithe Tirana edhe digjitalbi eshte veten sistem rrjepes se ne fillim i kane ba me u rregjistru dy here e me pagu dy here me shume se 200000 abonente nga 36000 leke te reja edhe me thuj sa ka vjelle kur personalitet i madh qe na meritoka edhe rrespekt edhe nje njeri me 4 femije nuk i con familjen ne Rome ne Itali edhe ketu shkon mbas kurvave edhe ecen me 250 km ne ore midis Tiranes me marre edhe noj kalimtar ne qafe .Gjithsesi ky eshte mendimi im personal.
 14. Hey o tirons i vjeter ju e keni mesu futbollin prej nesh se e kena fillu nje dekade para jush por te dish dicka se mesuesi sja meson asnjehere gjitha nxenesit te vet mandej shih pak ne historine e futbollit italian edhe shih cila eshte skuadra me me shume kupa e tituj kombetare e nderkomtare ne itali
×
×
 • Create New...