Jump to content
Veriu Forum

notis

Moderatore
 • Content Count

  402
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by notis

 1. Zadrimorce eshte Beni dhe e perdor gjith Zadrima ket fjale
 2. QUOTE (BeniTale @ Feb 26 2006, 01:16 PM) Per zotin me te rrejte te rrej si te duash po se di. me me pa pyet kur jam ken ne shkolle 8 vjecare bela kisha dite me tu pergjigje, po them qe e ka prej toskerishtes. E keni polic zoti gabim kshu gabim zoti polic se gjuha shqipe per here te pare eshte shkru nga GJON BUZUKU dhe ai ska kene as laluc as lab as kavajas po ka kene malok pra prej gegerishtes e ka prejardhjen dhe kush ka mendim tjeter mos i rafte klluke gjeli
 3. notis

  pershendetje

  Nderimet tona anetare te dashur! Nje pershendetje te gjitheve pa perjashtim prej meje dhe ju uroj te te jeni mire aty ku ndodheni! Gjithashtu nje percafim te nxehte per te dashuren time I MISS YOU BABY
 4. Ti Ben shkrun malcorshe se te kam vu re shpesh here thu "more filani" dhe kjo eshte ne dialekt po mos rrej se nuk shkrun dialekt
 5. notis

  a dini se .....

  Rastesisht e kam pas pa te nje kanal Gjerman dhe me pat ngele ne mendje se gje teper e rralle kjo
 6. QUOTE (gento @ Feb 24 2006, 01:17 PM) ....... o llapi kur te kruhen vesht duhet me i hedh lang pppppppppppurrinit ashu ma ppppppppamukut.......... nigjo ate kangen e elita 5 qe te kam pa nise une se te kalon O llapi lang pppppppppppreshi pamuku su hedhin vesheve mor poc po ke ngaterru diangnoze Dhe duhet lang tjeter per veshe
 7. Nje kenge qe thoka LAJ LAJ LAJ LAJ nja dy CUNA qenkan dhe se kush spo e marr vesh ketu te veriu muzike
 8. notis

  puthja e pare

  Une per vete se maj as mend se kur e kam dhene, por se besoj te me kete lene mbresa vec se mund te kem shku me u hape te shoket se kam puthe per here te pare
 9. Tu kerku ferrash per kacalloke (kermij) gjeta GONIN edhe me pruni ketu
 10. [/b]... Ne kete momend sjam tu nigju as edhe nje kenge se jane tu me dhimte veshet.
 11. notis

  Parfumi

  Une parfume nuk perdor me thane te drejten por vetem per djersen perdor AXE afrika thjeshte mos me ken pa naj arome
 12. Kisha dashte me i ngja atij si ban do filma te bukur TINTO BRASS
 13. Binte Shiu pa pushu te LUAN RRAPUSHIT
 14. notis

  San valentino

  QUOTE (breshka @ Feb 17 2006, 10:40 PM) epo gezuar 15 shkurtin atehere...mos gabofsha eshte shen faustini.... GEZUAR SHEN QEROS KERTOLLEN BRESHKE
 15. QUOTE (GONNY @ Feb 16 2006, 12:00 AM) hahaha dmth ti po studioje ne ato momente Po paska kene tu "studiu" primen ky djali Bravo boss Keep Walking e mos ta nije per me te mirin ne vorre te Torovices thote o shok i imi!
 16. notis

  droga!

  QUOTE (GONNY @ Feb 14 2006, 09:17 PM) porse do thosha me ka ngel pak merak me ba nje kanna thjesht per kuriozitet edhe pse nuk eshte dicka shume e rende dhe nuk jep efekte anesore GONNY bane prov man se ste ban gja vec se te duket vetja 100 kilsh edhe te duken tane 1 50 cm
 17. GEZUAR SHEN VALENTININ TE GJITHVE GJE GJITHASHTU ME KETE RAST PERSHENDER EDHE ZEMREN TIME QE E KAM LLARG PO ME ZEMER JEMI AFER
 18. notis

  Ku eshte ndryshimi?

  QUOTE (notis @ Feb 6 2006, 09:33 PM) NESE ADAMI EDHE EVA DO TE ISHIN KINEZE CFARE DO TE NDODHTE? PERGJIGJA ESHTE SE NESE ADAMI EDHE EVA DO ISHIN KINEZ KISHIN HANGER GJARPERIN E JO MOLLEN
 19. QUOTE (gento @ Feb 8 2006, 10:31 AM) ..... notis kot munohesh me ju dhane te drejte femrave. Asht atje larg e ma shume se me u ba 5 minuta me nerva s ka ca t ban.Me ju dhane te drejte thojne je tu u servilos e kushedi ca ke ba qe je tu me marr me t mire,mos me ju dhane te drejte rrezik t gjujne me kpuce se gur s ka kun........ tana kto i kam me t nime eh,jo nga experienca personale. Gento ta pshtes plotesisht deri ne fund (mendimin) se ke shume te drejte sepse me i marre me te mire fillojn me ju hy naj mendim ne koke e me ju shku kunder kapin kallashin ne dore kshuqe ma mire mos me ba za hic e me e myll se ste bie leverdi jo per gja tjeter dhe sikur thote Genti edhe une me te nigjume nder shoke se experience personale nuk kam ashu ka deshte ZOTI
 20. notis

  biseda mes nesh

  RRI maj 5 lekshe ti
 21. QUOTE (GONNY @ Feb 7 2006, 07:39 PM) sa pesimist ! Burri qe eshte burre ....nje her flet (jo poshte krevatit) Prej hallit e kam edhe une e jo prej qefit more lulash se nuk flehet ne darke ne divan
 22. notis

  biseda mes nesh

  Oj cuce nuk e kena menjen vetem ne te ai seni por me nejte poshte na per ΖΟΤΕΝ eshte lezet me rrejte kot dhe per aty ju takon me nejte siper
 23. notis

  Ku eshte ndryshimi?

  NESE ADAMI EDHE EVA DO TE ISHIN KINEZE CFARE DO TE NDODHTE?
 24. Ne Shqiperi GONI festohen shume festa sic thu ti por ngaqe mundesite nuk jane per me i festu sikur jashte shtetit ku i sheh festa te cilat te ike truni kur i sheh se sa bukur i organizojne dhe behen dhe njerezit kane shume halle dhe se kane fort mendjen tek festat po si do ju mbushin barkun femijeve me buke!
 25. ZOTI kur krijoi adamin dhe even nuk i krijoji me djallezi ne kry dhe prandaj nuk shihnin se si ishin lakuriq dhe prandaj sic thote edhe GENTI jemi njerez dhe mendja na ndan nga kafsha kshuqe nuk do ishte e hijshme qe te dilnim lakuriq sepse kshu eshte llogjika dhe jo pse asht pune erosi.
×
×
 • Create New...