Jump to content
Veriu Forum

chicca_x2004

Antare
 • Content Count

  319
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About chicca_x2004

 • Rank
  NULL
 • Birthday 04/07/1985
 1. Nuk e di nese do jete dicka e mire apo nje mundesi tj e "kasapeve" per te marre para,,,eshte dicka e mire sepse eshte nje standart qe e kane te gjithe vendet europiane, por eshte dhe nje "pengese" e vogel per ne qe kemi studiuar jashte sepse duhet te studiojme gjera qe nuk kemi studiuar me pare,,,gjithesesi pranoj keto pengesa nese ia vlejne per te seleksionur personelin e duhur,,,
 2. Do te preferoja me mire te shes nje pjese te trupit tim sesa ne veshtiresi ekonomike te bej pazare te pista per te dale nga situata..ka shume raste kur njeriu gjendet ne veshtiresi ekonomike dhe detyrohet te beje pune te pista,,,nuk justifikoj asnjeri prandaj me mire te shes nje pjese te trupit sesa te merrem me pune te pista
 3. Me fal per vonesen (por fajin e kane provimet qe nuk na lene te mrrim as fryme jo me te hyme ne forum),,, gjithesesi TE UROJ NGA ZEMRA TE BEHESH 100 VJECE DHE TE UROJ NJE JETE SA ME TE LUMTUR te puc
 4. une jam kunder tradhetise bashkeshortore dhe po ndodhi pa dashje,,,dhe per mua ska asnje lloj falje,,,e jo me per nje gje te tille,,,, ka shume menyra per te bere nje femije por ajo qe ta besh me nje person tj nuk e pranoj kurre e aq me teper fshehurazi dhe ne nje menyre kaq barbare,,,, une sdo pranoja te rrija me ne nje shtepi me nje moster te tille (flas per gruan),,, do kerkoja ndarjen sa per femijen mendoj se e meriton akoma dashurine aterore dhe pse nuk eshte babai natyral ,ai eshte dhe dombetet babai vertete i femijes,,, p.s O Pellumb ku i gjen kete shoqeri me gjithe keto probleme sociale se me kujtohet dhe rasti i shokut me te fejuaren dhe te dashuren???hahahaha
 5. sepse gruaja shikohet akoma si prone dhe jo si nje njeri qe ka te drejtat e saj,,, eshte per te te ardhur keq me shume per ato dfemra qe jane pre e dhunes per vite e vite dhe nuk marrin guximin te ngrene krye e ti denoncojne e te kerkojne ndihmen istitucinoneve perkatese...
 6. e cfare e donte nena jeten kur zemra saj blihej me para te pista????me mire nje vdekje me ndergjegje te paster sesa nje jete me para te ndyra,,, nuk e justifikoj dot ate djalin per ate cfare ka bere dhe pse mund ta kete bere ne nje moment te veshtire te jetes se tij,,, ndoshta ajo cfare i bene ne fund ishte cmimi i asaj qe korri gjate kohes kur merrej me trafik,,,dhe vrasjen e dy personava. ndoshta tregohem pak egoiste dhe e pashpirt por njerezit qe merren me pune te tilla heret a vone tduhet te paguajne
 7. chicca_x2004

  PROFILI JUAJ

  CHICCA lindi ne uren vajgurore dhe femijeria e saj u ndriçua me llape vajguri <_< U shkollua ne ambjentet e spitalit obstetrik-gjinekollogjik ku mori edukaten e pare seksuale...me nje roje private Adoleshenca e saj ishte teper rrebele... ku perdorte sharje dhe sende te forta kunder pushtetit ne fuqi...aty ajo zbuloi se sendet e forta mund te sherbein edhe per diçka tjeter :dance13fm0uv: U dashurua disa here .......... dhe seksi ne pergjithsi e terheq shume veçanerisht pozicjoni 71 (eshte si 69 po me dy gishta me shume) Sot ajo eshte beqare dhe pret me padurim qe nje burre me lesh ne gjoks ta konfiskoje... Punesohet ne zyren e ruajtes se shpendeve ku ka nen vezhgim rritjen e bibave .... (merr pagen nje here ne vit, per vit te ri ) Do donte te nderronte dege po akoma ska gjet asnje peshk Very Happy Enderron te bleje nje aparat 5 megapixel (me blic jeshil) nje traget qe te beje linjen athine - korçe dhe nje nate seks me gjergj paljaçon ...(george clooney) mire mire, djali jo keq por sikur sma kishe pershtatur mire pizine,,,hahahaha pershendetje
 8. chicca_x2004

  Ngushellime

  Ngushellimet e mia,,, familjeve dhe ishalla shpirtrat e tyre prehen ne paqe...
 9. dhe pse me pak vonese ju uroj te gjithe te dashuruARVE GEZUAR Shen Valentinin....e paci gjithmone dite te lumtura
 10. I nderuari jone Pellumb Syku....mqs nuk dime te bejme poezi (sic i ben ti),,, me thjeshtesine tone po te urojme " U behesh 100 vjec ". URIME me respekt chicca
 11. sa te keqinj qe jeni ore,,,une e pashe gabimin por nuk dija te modifikoja topikun,,,,,iiiii sa te keqinj qe jeni.... me ka mbetur hatri me ju ciao
 12. Te na falni per vonesen Z. Gonny !!! ne emer te shokeve dhe shoqeve te forumit veriut te urojme te na behesh 100 vjec... urimet e perzemerta chicca
 13. chicca_x2004

  Sexi Oral

  dhe une i bashkohem mendimit tuaj burra,,, ska gje me te mire nese ne nje cift cdo gje behet me deshiren e te dy partnereve,,,asgje nuk duhet shikuar ne prizmin e te "shpifures" apo "banales" (qe shume here mund ta mendojme, dhe kjo fale sic e tha dhe Pellumbi tek ne verioret, apo shqip sepse jemi rritur brenda ca tabuve) nese behet me personit qe duam...
 14. E dashur Tinusha,me vjen vertet keq per ate qe te ka ndodhur.... nuk kam kohe te zgjatem shume dhe pse do doja,,,, nje gje doja te te thoja dhe me falni per banalitetin por ai i dashuri jot o e ka pasur per here te pare ose ia fut kot, sepse nje femer dhe po nuk pati humbje gjaku per here te pare dallohet nese eshte e virgjer apo jo,,,spo hy me ne detaje por nese eshte e virgjer si pati si spati humbje dallohet... me vjen keq qe i dashuri jot nuk te beson,,,, dhe me vjen keq qe marrdhenja jote e pare ka qene kaq dramatike,,,por mendo dhe anen pozitive,,,ke kuptuar se sa e rendesishme je ti perpara ca dogmave qe ai i shikon si tabu dhe pse nuk ua di vlere,,,nejse me vjen me te vertet keq per ty dhe shume persona te tj qe perjetojne gjera te tilla
 15. chicca_x2004

  No Comment

  KE SHUME TE DREJTE GONNY...MGJS ESHTE NJE KRAHASIM KREJT TJETER NGA KY KETU POR MGJTH DHE AJO QE THE ESHTE E DREJTE,,,
×
×
 • Create New...