Jump to content
Veriu Forum

bera

Antare
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

 1. bera

  pasojat e veriu.org

  nje pershendetje per emisionin tuaj shum te shkelqyer sepse ky emision po naj knaq shpirtin.
 2. xhelozia eshte dashuri e vertet ,pra nese e xhelozon te dashuren ateher kuptohet e dashuron
 3. Kampionatin Boteror do ta fitoi GANA
 4. bera

  mirdita Bregdet

  Te dashur anetar te ktij forumi vizitoni bregdetin e shqiperis ose te Ulcinit se do te knaqeni nga aroma e detit dhe e vajzave.
 5. qdo njeri ka plane ,endrra, etj. se a realizohen vetem zoti e din por te endrrosh nuk eshte gje e keqe.por mendimi im eshte ma teper me u perqendrue ne dashuri.
 6. Me4ndimi im eshte se kampionatin btror do ta fitoi Gjermania
 7. Kampionin Boteror do ta fitoi Brazili , vendin e dyt Serbija dhe cerna Gora . a te tretin Anglia
 8. bera

  Sex anal

  Qka te shkruaj per ket tem , shum veshtir po e kam vetem po e them mendimin tim : Sexi eshte gjeja ma e mir ne jet , por jo sexi anal , ket pun e bejn vetem Shtazet apo ma mir me than Kafshet e egra.
 9. Nje vajz per ta bere te qesh une pervete vetem ja qes guhen dhe ja ofroi nje karrambel dhe e lus qe ta merr.
 10. Per momentin shprehje me e madhe mne shoqerin Kosovare eshte Kosova , Statuti i saj .
 11. Po si jo besoj dhe shum se vetem kur ta shoqoi dhe me pelqen ateher 50 % puna eshte kryer kurse 50 % tjerat mvaret nga ajo .
 12. Mendimi im eshte qe Erosi te ket liri te plot . Qdo njeri pa marr parasysh gjinin gjithher mendon ne sex ndryshe jeta nuk ka kuptim , pra mbase gjith jeta eshte deshir per sex ateher pse mos te ket liri te plot e ti lem mekatet dhe rrenat e ta tregojm realitetin , nje mesues thoshte sistemi nervor ka 2 milion e 100,000 qeliza nervore dhe gjat sexit te gjitha dhezen paramendo qfar knaqesiee uuuuu hhhhaaaa. lezet i perkryer.
 13. EE$ Gjithqka eshte e mindur , ndonjher kie pun me ndonje qe nuk te pelqen e patjeter duhet menduar ne ate qe ju pelqen dhe gjithqka ka me shkue ma mir pra dashuri e plot (kuptohet me sy mbyllur)
 14. Sa mir po me vjen qe po i lexoj disa thenje te juaja mirpo nuk pajtohem me shum gjera qe i keni cek sepse po ta njifni mir ju Rugoven ndryshe kishit shkruaj . Se kosova ka politikan dhe politikane shum ma te zgjuar dhe ma te mir se Rugova dhe po mos te kishte kris pushka do ta kishit vre se qfar politike ka udheheq Rugova Vetem nje po e citoj A thua Rugova nuk e ka dit se qfar qeverie ka , por ju ka kajt me i marr 160,000euro nga Adem Saliu qe e zgjedhi zavens kryeminister si dhe i mori nga 25,000 euro per lokalin qe e kishte ne velani tash nje pytje ku gjindet familja e tij dhe me qfar para po shetisin neper Amerik : e shum e shum tjera pra Kosova ka shum e shum njerz te zot dhe popull qe i del zot kesaj Toke e mos te merakosemi per vdekjen e tij .
 15. Bukur e ke shenuar mesazhin por une diqka kam me shtue se populli Shqipetar eshte nje nder popujt ma te menqur ne bot qe nuk din per vete Pra mos ia hudh fajin politikaneve por popullit sepse ato vet e kan votuar prandaj duhet rrespektuar e nese populli nuk eshte i kenaqur me to ateher vin zgjedhjet tjera e le te votojn per ma te miret ,e mos te mashtrohen me nga nje birr . Pra po e perfundoj me dissa fjal ,, POPULL SHQIPETAR MOS E KSHYRNI INTERESIN PERSONAL APO FAMILJAR POR VOTONI PER ATO QE DUHET VOTUAR pra mendoni per SHQIPERIN, KOSOVEN ,QAMERIN ETJ.SE E DIM SE ESHTE DJEPI DHE SHPIRTI I SHQIPETAREVE (ilireve).
×
×
 • Create New...