Jump to content
Veriu Forum

Talexhiu

Antare
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

About Talexhiu

 • Rank
  Veriu Team
 • Birthday 12/05/1986

Recent Profile Visitors

2,280 profile views
 1. Sme duket i frikshem ky film. biles eshte shume terheqes dhe misterioz. jo i gjithi esht i frikshem po ka do fragmente gjat filmit qe te fusin friken...futet nder filmat me te frikshem qe kam pa.
 2. po arrite ne ate mosh pa u martua, mos u marto...XD
 3. per ne cunat mos ti kalojm 30, kurse per gocat 25 se per ndryshe ngelin ne dere :P lol
 4. ..shendetin dhe zbraz xhepin.
 5. ndez tv dhe i marr kanalet me rradhe cili prog te me pelqeje e shikoj. zakonisht shikoj dokumentar...
 6. Talexhiu

  PROFILI JUAJ

  I paskeni fut muhabet freestyle.. :) "nje pizi per malonen" ky malonja djali i zoti i ban pizit si roboti ka nje here ja fut kot por muhabeti i del plot plot me thane se as goca me e keqe skishte me ja lane i merr antaret per goje si kjo k.. ne xxx qe po i ban njarit nje go... spo vazhdoj ma...:P
 7. Talexhiu

  mire se ju gjeta

  mire se na erdhe Malone, ja kalofsh sa ma mire mes nesh!
 8. O cuna leni tregtine e barishteve se keni dale jashte teme... :tongue: un per mendimin tim eshte italija ka shume kushte qe i permenden ne pergjigjet e mesiperme. Por edhe ktu me ca shoh un po shkon e mbaron si argjentina... Shqiperia pa rikthimin e emigrantave nuk ec perpapra.
 9. Flitet per daljen ne fund te 2010. Sipas mendimit tim esht shpejt te flitet per nje SO te ri... ne po diskutojm per xp e vista, e jo qe te dalin nje SO i ri :)
 10. ke pak te drejt se vitin kur doli windows xp, te gjith thoshin me mire ishte windows2000, por me kalim e kohes u perforcua xp-ja... kshu qe duhet te kaloje pak kohe qe njerzit te kalojn nga xp-ja ne vista...! e din kur do te kaloj un ne vista, mbas si te ket dale sp3 ne italiano, dhe ndoshta do blej nje PC te ri se ky qe kam e ka be punen e vet :) dhe ati te riut do i hek visten dhe do i vendos XP :P :P windows+xp= liri democraci windows+vista= komunizem
 11. E kisha fjalen per gjerat jo legale... Ti e kishe fjalen qe me xp programet do blehen.. me xp pak njerez blejn programe, shkarkojn.
×
×
 • Create New...