Jump to content
Veriu Forum

albanianbabe4life

Antare
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

 1. Fergie - The Dutchess (2006) 01. Fergalicious (Feat. Will.i.am) 02. Clumsy 03. All That I Got (The Make Up Song) (Feat. Will.i.am) 04. London Bridge 05. Pedestal 06. Voodoo Doll 07. Glamorous (Feat. Ludacris) 08. Here I Come 09. Velvet 10. Big Girls Don't Cry 11. Mary Janë Shoes (Feat. Rita Marley And The I-Threes) 12. Losing My Ground 13. Finally 14. Get Your Hands Up (Feat. The Black Eyed Peas) (Bonus Track) 15. Wake Up (Bonus Track) 16. Paradise (Bonus Track) http://rapidshare.de/files/34008128/Fergie..._2006_.rar.html
 2. kur te bjere ora dy--andi shkoza habibi sawah--ishtar sonte-zajmina vajsari
 3. kerkoj kengen un dhe ti--kenduar nga ANJA
 4. tani po digjoj *napoloni* se ket jav me martohet kunati edhe qe tani e kemi ngrejt muziken ne kup te qiellit me keng popullore hopaaaaaaaaa
 5. a ju kane dale parashikimet qe kishit persa i perket shkolles se larte . se besoj secili nga ju e kishte parashikuar dicka. jepni mendimin tuaj . ciao
 6. un tani jam duke degjuar *Ishe mbret--Anxhela po juve???
 7. un per vete skom pretendime shyqyr zotit cdo lloj e boj
 8. o gento shko shko lal flej me meshkuj ti vazhdo
 9. un do zgjedh rrushin tim qe e du shum (te dashurin patjeter) nuk vej asnje shok ose shoqe para atij. me mir rri pa shoqeri se sa pa te dashurin tim
 10. UNe per vete e kam provuar ne ashensor ne ora 3 te mengjesit............
 11. -------------------------------------------------------------------------------- Pyetja eshte e thjeshte: Nese do ju jepej mundesia te "interpretonit" ne nje film pornografik do e benit apo jo? Nese po kundrejt kujt shume? Nese jo pse? Ja psh. njof njonen qe per 3000 U$D do e bente... *un nuk e boja kurr edhe pse po studjoj per aktrim, i will never do it.
 12. ejjj me ca rrace keni fjetur juve re?? thoni te verteten per veten time vetem me shqiptar( pra vetem me te dashurin qe kam tani)
 13. Masturbimi, moll? e naluar apo ...! Masturbimi ?sht? veprim normal q? njer?zit e b?jn? vet? ose me ndonj? partner. Masturbimi n?nkupton f?rkimin ose prekjen e trupit tuaj n? at? m?nyr? q? zgjon ndjenja seksuale dhe q? mund t? ?oj? deri n? orgaz?m. N? t? kaluar?n shum? njer?z kan? menduar se masturbimi mund ta d?mtoj? seriozisht sh?ndetin e personit q? e praktikon at?. Faktikisht masturbimi nuk shkakton asnj? d?m fizik. Shum? njer?z e shohin at? si pjes? normale t? seksualitetit, m?nyr? p?r p?rmbushjen e nevojave seksuale, pasi edhe meshkujt edhe femrat masturbojn?. F?mij?t, t? rinjt?, t? rriturit, t? vjetrit, beqar?t, njer?zit e martuar, q? t? gjith? mund t? masturbojn?. Ka njer?z q? nuk masturbojn? fare gjat? t?r? jet?s s? tyre: t? gjitha k?to zgjedhje jan? krejt?sisht normale. N?se nj? fem?r nuk e p?rjeton orgazm?n me leht?si, masturbimi mund t?i ndihmoj asaj q? t? m?soj? se si t? arrihet ajo. P?r shum? ?ifte, ledhatimi i organeve gjenitale t? partnerit/es p?r t? arritur deri te orgazma ?sht? m?nyr? shum? e k?ndshme p?r t? qen? intim pa pasur marr?dh?nie seksuale. Ndodh q? k?to ?ifte mundohen t?i shmangen shtatz?n?sis? ose ta praktikojn? seksin m? t? sigurt?. Sot n? bot? mjeku familjar u flet t? rinjve p?r masturbimin, si nj? akt, i cili i ndohmon ata t? dalin nga guacka e frik?s p?r t? zhbiruar identitetin e tyre seksual.
×
×
 • Create New...