Jump to content
Veriu Forum

notis

Moderatore
 • Content Count

  402
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by notis

 1. Edhe une shpesh here jam ndjere shume keq sepse kam qene nje familje e varfer por tani fal ZOTIT jam mire , jo se jam i pasur por kam aq sa te bje nje jete normale edhe pse kam borgj 15000 euro bankes qe i mora per CHEVROLETIN
 2. edhe une keshtu mendoj qe lidhja midis dy njerezve duhet te jete midis dy njerezve te te bjejtes rrace dhe ngjyre.(eternita ; shqiptar jam bukurosh e pe vete edhe prej veriut jam pra kur te duash mund te dergosh babin per te lypur doren time) me falni qe dola nga tema
 3. sa une nuk di se kush eshte regjisori i ketyne filamve por di qe jane filma te bukur
 4. QUOTE (Hersianna @ Thursday, Feb 17, 2005 11:39 pm) QUOTE (notis @ Wednesday, Feb 09, 2005 08:38 pm) PER GJI TE BABES QAKE SHPERT I MER TI MAJ . QAKE SI ME QAN AJO SENJA QE DEL TOP QANELI. MAJ MANALE ZEMREN E ME BANE ME E KAP DIGITALIN PA ANTENE Ti do perkthyes me kete notis... Hersia` po deshte ta perkthej se eshte ne gjuhe mirditore. PER GJOKS TE BEBIT QENKE E SHPIRT I BUKUR TI. QENKE SI AJO VAJZA QE DEL TEK TOP CHANNEL. MA NDALE ZEMREN DHE ME BERE TA KAP DIGJITALBIN PA ANTENE(U EKSITOVA)
 5. QUOTE (Mr^AMD @ Thursday, Feb 24, 2005 09:54 pm) [/quote] El-che ja ku dallohet Shqiptari nga kinezet, amerikanet,italianet, etj etj..... Dhe Skenderbeu tha:nxirrni trima shpatat dhe ferkojini mire (ups,mprehini) perpara se te luftojm me Turqit Notis ma kujtove nje shokun tim,ai ne ksij rastesh thote:Ahh t'rroft dreqi t'rroft hej o amd te betohem qe eshte e vertete dhe skam pse te kem turp dhe keto mendime qe dhashe i besoj dhe jam dakort me te
 6. une i rendis 1 www.private.com 2 www.89.com 3 www.xxl.com 4 www.livesex.com 5 www.aol.al
 7. hej mastrubime behen gjithmone dhe ne te gjithe boten dhe cdo njeri e ka bere ate pune dhe sipas mendimit tim nuk eshte turp. une per vete mbaj mend te masturbohemi 10 kalamaj se bashku pa pasur turp per njeri tjetrin. poe medoj se masturbimi i perket me shume moshes se vogel dhe adoleshente sepse pasi te rritesh dhe te kesh nje te dashur mendoj se nuk eshte e nevojshme masturbimi por shpesh ndodh edhe tek te rriturit te cilet nuk kane nje lidhje. mendoj se masturbimi keshillohet edhe nga mjeket pasi njeriu ka nevoje te ekspermatizohet dhe keshtu mendoj se ska pse te kete turp askush per kete veprim.
 8. une do doja te takoja eternita sepse eshte zadrimore nothing_else_matters per me i thy brite se me ka sha zadrimen gonny per ta pergezuar dhe falenderuar per punen qe ka bere el-che per me i ba dhurate nje autograf original te fidel kastros(e kam seriozisht) dhe andeldeviled me e marre e me e qu tu kulla
 9. PARA BESELIDHJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
 10. edhe une them se mr elvis eshte teper i mire per nivelin e shqiperise ne keto lloj muzikesh
 11. edhe une ashtu mendoj qe per muanuk eshte e mundur te mbatemi shoke sepse edhe pse ndahesh dashurine qe ndjen per te nuk mund ta harrosh nga nje dite ne tjetren e keshtu per te ikur kjo dashuri krijohet nje sherr edhe nuk mbeten shoke pas ndarjes.
 12. o gon shko tek lagja e magjypve te lezhes. aty do gjesh vepra arti te ndryshme nga karroca me guzhineta deri edhe gomare me makijazh.
 13. une studioj (punoj) ne fabrike tullash cdo dite nga 8 ore dhe eshte mire se te pagujne:
 14. PER GJI TE BABES QAKE SHPERT I MER TI MAJ . QAKE SI ME QAN AJO SENJA QE DEL TOP QANELI. MAJ MANALE ZEMREN E ME BANE ME E KAP DIGITALIN PA ANTENE
 15. O GONNY NA BJER NAJ BULLGARE KETU MAR SE TI PAGUJ UNE SHPENZIMET
 16. GRUJA E TOSIT SEPSE ESHET TEPER SIMAPTIKE DHE GJYNAH ME E PASE AI BUF KNETE
 17. QUOTE (MIZA @ Thursday, Feb 03, 2005 12:18 am) oo Notis those who dont get anything , have to talk about it every second of the hour and every min of the day, so they pleasure them selves that way.. heheheeh thuje shqip naqe se me pa pas aq mend une kisha qene webmaster une e jo gonny
 18. URIME MOR POC E U BEFSG HISE E MADHE PER FAMILJE
 19. O SALI PROTOPAPA MA PUTH KET PRAPA....... KETU PRAPA
 20. Ne greqi ne ket moment nr1 per albumin e saj e mban DESPOINA VANDI mealbumin e saj te fundit "HAPPY END" dhe kenga me t njejtin tituul me albumin eshte me e degjuara dhe me e bukura ne ket moment. BY NOTIS
 21. Cdo dite cdo ore cdo minut cdo sekond
 22. Sex me shikim te pare ndoshta ka ,por dashuri nuk ka sepse dashuria nuk eshte nje gje e cila lind ne moment, por ajo zbulohet me kalimin e kohes.
 23. Kjo nuk varet nga koha sepse mund ta kesh shoj nje jete te tere e ne fund te tregoje nje tjeter njeri te cilin deri ne ate nuk kishe njohur,por varet nga veprat e tij nga sjellja dhe gjithashtu ne momente te veshtira te tregoje qe eshte me te vertete shok. Per sa u perket vajzave kam dy shoqe te cilat i kam qe ne moshe te vogel shoqe por nuk mendoj te shoqeri te paster midis djalit dhe vajzes.
 24. notis

  Barcaleta banale...

  Ishte nje burre edhe kishte nje papagall i cili ishte teper llafazan dhe te cillin e mabnte ne banjo qe mos te bente zhurme shume. Nje dite tek p[o rruhej ky burri fillon papagalli qe ti thonte 'Ruaju se do prihesh ruaju ruaju ruaju derisa e merztit ket burrin dhe ai e merr dhe e fut ne koshin e banjos(aty ku bejme cicin) dhe i mbyll kapakun.Pas disa oresh vete gruaja e ketij burri per te kryer nevojen dhe hap kapakune koshit dhe ul te mbathurat dhe ulet ne kosh dhe degjohet nje ze nga koshi:"EDHE U PREVE EDHE NUK U RRUAJTE DHE MOS ME THUAJ SE NUK TE PARALAJMEROVA":
×
×
 • Create New...