Jump to content
Veriu Forum

notis

Moderatore
 • Content Count

  402
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by notis

 1. QUOTE (el-Che @ Mar 28 2006, 04:03 PM) me ju "ish rogazionisti" nuk habitem asnjehere, jeni te pa parashikueshem prirje per kengetar? jo aspak, as nuk guxoj me knu... qy edhe ket do kisha mangut, nqse ju qe jeni nga lezha a ju kujtohet kur nje foke mbeti ne kallamishte e bertiste? te gjithe kujtuat se mos ishte termet ose vullkan edhe e braktiset qytetin, ja si ajo foka e kam zerin edhe une Na futsh hunen mor poc si thote edhe Genti se fola ka dale ne plazh te Tales e jo ne Lezhe e mandej jo vec zanin ke si fole po je edhe vete (kjo ishte shaka) p.s me falni qe dola nga tema....
 2. Me kene tu jetu ti ne USA noshta e kisha hedhe permbi ty por eshte e kote me trete avionin ne ty se sja vlen!
 3. Pse nuk thu se stonoke si Genti e ti Gent na futsh hunen se tash kan dale mikrofona te vegjel
 4. UNE MENDOJ SE CLANDESTINO ESHTE ME CRAZY NE FORUM
 5. Une kam pak prirje ngaqe i bie dhe kitares dhe me pelqen shume te kendoj pop por dhe ne hip-hop ja dal mbane
 6. Mua me pelqen ne buze te me puthe dhe maroj me e puth ne qafe pastaj mjafton qe ta ta jape ajo qe don sepse ku te puth nuk eshte shume redesishme pasi cdo puthje e saj te eksiton
 7. Po te rilindja do behesha pilot me ja fut per USA
 8. Per nje milion dollare e sigurta eshte qe nuk do vrisja kend ose te vidhja tashi varet edhe nga momenti dhe veshtiresite qe kalon dhe pastaj tru njeriu eshte dhe mund te ike dhe te besh noj gje qe nuk duhet
 9. notis

  Bar Kafe "Veriu"

  Edhe une du nje kafe me nje gote raki pme e pi bashke me shoket ketu te veriut kuptohet edhe qyl meqe qenka zemer madh Goni edhe po qeras
 10. Ahhhhh Gono cna kujtove tani me vitet e shkolles. Tani dy vitet e para te shkolles mesme i kam ba ne seminar edhe nuk them se e kam kalu mire por dy vitet tjera i kam kalu shume mire me cigare, murlan me mesuesin e matematikes gallate me shoket e shoqet e klasen , mbremje tre here ne jave e shume e shume te tjera qe kam kalu. Une per vete mundem me thane se kam kalu mire ne shkolle te mesme
 11. Une kur jam i merzitur ne rradhe te pare sdu me me fole kush se atehere merzitem me shume dhe nuk duroj dot, mandej dal gjiro me makine vej muzike deri ne fund dhe dal jashte qytetit dhe ec shpejt me makine se keshtu rritet adrenalina dhe ndjehem me mire dhe keshtu qetesohem une
 12. Tash me thane te drejten po pritoj me u fute prap me lujt se po e shohim i her se kush po ja del por pranoj se Madeinkatuni eshte lojtar shume i forte
 13. QUOTE (GONNY @ Mar 3 2006, 08:02 PM) breshka po keqkuptohesh ti... ne po flasim per prejardhjen jo per ate cfare po perdorim tani. Domosdo qe asnje dialekt ne bote nuk behet gjuhe zyrtare por kalohet permes disa rregullave labiale dhe percaktohet linja e gjuhes e cila do te ndjeke ashtu sic u be me gjuhen shqipe. Le te themi se gegerishtja i solli shqipes te shkruajturen dhe toskerishtja te foluren. TASH fole mire GONI dhe jam dakord me ty ose sic thote Genti ta pshtes plotesisht (mendimin) shaka kjo ee dhe kshu sikur thu ti eshte
 14. notis

  Sex anal

  QUOTE (BeniTale @ Mar 1 2006, 12:51 AM) Dhe kete pune jua ke ba shoqeve more Notis turp e faqja e zeze per ty pra.. hahahahahahahahaaaaaaaaaa Une thashe se i njoh se kush kan kene se une sua kam ba ate pune
 15. notis

  Sex anal

  QUOTE (gento @ Feb 28 2006, 11:13 PM) NO COMMENT GENTO si gjithmone modest dhe ate qe don me e thane e thu me nje gje shume te vogel dhe keshtu e kuptojne te gjithe
 16. Ti BEN meqe jeton afer ma ha menja se do kthehesh
 17. notis

  Sex anal

  Tashi me fole te drejten primen se mund te jete dicka exituese soe nje gje e re ne sex por eshte teper neveri dhe edhe une njoh shoqe te mija klase qe e benin nga prapa per me ngel virgjeresha, por sic thate edhe ju me siper ajo jo vetem humb virgjerine por edhe moralin dhe humbet si njeri dhe dinjiteti saj bie aq poshte sa as ajo nuk e imgjinon
 18. QUOTE (gento @ Feb 28 2006, 12:53 PM) Beno ishalla s te takon me t thane mos del me filanin ose me ''filanen'' te cilat ti mund ti kesh shoke apo shoqe me kohe,se te ven me te vertete ne pozite edhe ne siklet se nuk do me ja prishe asnjenes pale po dashje pa dashje dikujt duhet me ja prishe....... Gent ke shume te drejte dhe per kete arsye te pshtes plotesisht dhe mos e kij prob se ke shoke (nuk flas per vete une ) dhe jane gjana qe ndodhin
 19. notis

  biseda mes nesh

  QUOTE (breshka @ Feb 28 2006, 01:49 PM) Kam kujtu se vetem vini ka hy ne kallamoq po ju paski hy te tane mesa shoh....e keni punen keq besa... o Vini mire mire se kur te martohesh ti 5 lek kam me te lshu (edhe pse jam deshmitare dasme).........ose mos me thirr ma 5 lekshe mor 250 leksh i vjeter... Per ZOTEN mos e shkyj dhe me 500 000 leksh me ardhe ska gje
 20. notis

  a dini se .....

  QUOTE (GONNY @ Feb 27 2006, 06:55 PM) - Femrat bionde jane drejt zhdukjes, kjo eshte nje fakt biologjik dhe ka te beje me kromozomet. - Meshkujt te cileve ju bien floket jane ne rritje kjo lidhet me faktin e ndryshimit te klimes dhe rritjes se substancave (gaz, karbon etj..) ne atmosfere dhe si rrjedhoje floku po peson dobesim te vazhdueshem. Hajt ishalla avash avash po na hiqen qafe
 21. altin shira ------ lujma belin lujma
 22. notis

  biseda mes nesh

  QUOTE (BeniTale @ Feb 27 2006, 08:53 PM) Me qe eshte puna me dal po dal edhe ketu jashte teme se dal gati perhere, kot po pyes vetem hajt ma me e dite, Per ca ju ka shkua mendja ne keto momente? Mua me ka shkua mendja me ka shkua mendja me u martuaaaaaaaaaaaaaaaaa Mu me ka shku menja me ba nje TEST DRIVE ate CORVETTEN e re me 5.7 l dhe me 400 H.P poooooooo
 23. notis

  biseda mes nesh

  QUOTE (chicca_x2004 @ Feb 7 2006, 10:20 PM) notis me fal po ne kompjuterin tim pergjigjen e breshkes e pashe sikur me ishe pergj te topiku tjeter ku isha pergjigjur une ..me fal per keqkuptimin CHICCA TI je 100 lekshe se ishe marshallah se 5 leshke i tham breshkes une
 24. QUOTE (GONNY @ Feb 27 2006, 06:49 PM) Po nqs e ka prejardhjen nga gegerishtja atehere pse shkruajme toskerisht sipas jush? O Gjon kallashi po a e ke te dashuren prej nga jugu mor poc qe po na u del zot atyne laluceve qe demek po shkruhet ne toskerisht pasi nhe ate kohe kan pas ken ( le sorelline) ne pushtet edhe e kan ba si kan deshte vete edhe se kam ba me u shkru gegerisht por shkrimet e para kan qene ne gegerisht gje qe do te thote se prej nesh ka fillu me u shkru po mos me cmend se ku din jugu gja po ata brryla jane tu fillu te i pari e tu maru te i funit dhe sjane si ne te veriut dhe psh ne lezhjant levdohemi me polpullin me te edukuar te shqiperise sidomos MATATIJASIT
 25. QUOTE (breshka @ Feb 23 2006, 12:51 PM) 80% e deges time bazohet ne psikologji..... Deksha ma mire kush do me u ba psikologe... po poooooooooooooooooooooooooooooo
×
×
 • Create New...