Jump to content
Veriu Forum
 1. Hyrja - Mireserdhet

  1. Antaret:

   Pershendetje, njohje, urime per te gjithe antaret e forumit

   909
   posts
  2. MKPortal Shqiperia

   Faqja Zyrtare e MKPortal Albania. Per te gjithe ata qe duan ndihme rreth CMS dhe webmaster shqipetare.

   58
   posts
 2. Ndjenjat

  1. Shoqeria

   Te gjitha nga jeta shoqerore dhe e perditshmja shqiptare

   843
   posts
  2. Dashuria

   Bota e zemres , shpirtit, dhe ndjenjave mes njerezve

   931
   posts
  3. Eros

   Zona ku mund te shprehet ajo cka mbani me sekret.... V.M 18
   529
   posts
  4. Hapsire Filozofike

   Hapsire mbi menren e te menduarit te gjerave. Ego, Uni dhe nenUni

   3
   posts
 3. Aktualitet

  1. Veriu Sot

   Rubrika e artikujve kryesore te dites ne Veriu Portal. Cdo gje nga aktualiteti shqiptare dhe i huaj, ngjarje eksluzive, kuriozitete etj...

   171
   posts
  2. 494
   posts
  3. Ekonomia

   Xhepi , leku dhe tepeleku..... :D

   156
   posts
  4. Emigracioni

   Bashkatdhetaret tane jashte shtetit........

   240
   posts
  5. Studentet

   Rrethi studentor ne shqiperi dhe jashte saj

   189
   posts
  6. Feja dhe Besimi

   Cdo gje mbi fene dhe besimet e ndryshme

   270
   posts
  7. Shtypi dhe Media

   Cdo gje rreth shtypit dhe medias shqiptare dhe asaj te huaj.

   2,742
   posts
  8. Aktualitet - E perditeshmja Shqiptare

   Ngjarje nga aktualiteti shqiptare te ngjarjeve te ndryshme dhe komente mbi to.

   112
   posts
 4. Arti dhe Kultura

  1. Letersia

   Cdo gje mbi librat, autoret e letersise shqipe edhe te huaj

   420
   posts
  2. Muzika

   Muzika, cdo gje rreth muzikes, tekste kengesh, akorde muzikore, rryma te ndryshme te muzikes, etj etj.

   442
   posts
  3. Artet figurative

   Piktura, Skulptura, Arikektura, pra vete Arti

   65
   posts
  4. Kinemaja dhe Teatri

   Filmat, dokumentaret, komedite, tragjedite. Jepini pra...

   159
   posts
  5. Të gatuajmë sëbashku

   Rreth guzhines dhe gatimeve, recetave etj..

   140
   posts
 5. Shkenca

  1. Mjeksia

   Biseda te ndryshme mbi shkencen e mjeksise dhe ne lidhje me shendetin e njeriut.

   41
   posts
  2. Historia

   Ketu shkenca e historise ne pergjithesi. Opinione dhe replika rreth dilemave te saj ne shekuj

   45
   posts
 6. IT-Information Technology

  1. Faqe shqiptare ne rrjet

   Komente te ndryshme mbi websitet e ndryshme shqiptare

   138
   posts
  2. Programe te ndryshme

   Diskutime, pyetje pergjigje mbi softe te ndryshme

   117
   posts
  3. Programim

   Cdo gje qe perdorim eshte e programuar nga nje programues kodi. Kjo eshte zona e dedikuar.

   35
   posts
 7. Zbavitje

  1. Lojra

   Luani, luani se e keni ne terezi ju

   39
   posts
  2. Humor

   Na thoni nej gjo te bukur

   137
   posts
  3. Gjegjeza

   Pa dyer pa penxhere eshte e lyer me gelqere??

   88
   posts
  4. Tema te lira

   Tema dhe diskutime sipas deshires tuaj

   668
   posts
  5. Kuriozitete

   Kuriozitete te ndryshme

   53
   posts
 8. Sport

  1. Futboll

   Cdo gje mbi sportin me te dashur ne bote, futbolli

   409
   posts
  2. Kampionatet

   Kampionati shqiptar, Serie A, Primera Division, Premier Leauge, Bundesleauge etj etj

   98
   posts
  3. Sporte te tjera

   Formula 1, NBA e shume sporte te tjera...

   10
   posts
 9. Koshi

  1. Koshi

   Koshi i temave dhe postimeve

   • No posts here yet
  2. Portali   (954 visits to this link)

 • Forum Statistics

  3,882
  Total Topics
  10,970
  Total Posts
 • Member Statistics

  4,816
  Total Members
  821
  Most Online
  neo
  Newest Member
  neo
  Joined
 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Today's Birthdays

  No users celebrating today
 • Most Contributions

 • Posts

  • Pershendetje, nje nga veshtiresite qe kam hasur kane qene informacionet e pakta per studentet e huaj se si duhej te ndiqeshin procedurat  per regjistrim ne fakultetet, mbi provimin e gjuhes (datat, kriteret, vendodhjet). Nese nuk pyesje studentet e vjeter rrezikoje te mbesje jashte kurseve. Me shume se sekretarite duhej te pyesje studentet  vjeter te kursit pasi informacionet shepesh here ishin te gabuara ngaqe ndoshta nuk shpjegoheshe dot me italianet.
  • Pershendetje  po bej nje kerkim /sondazh per nje projekt.Do tu isha shume mirenjohese nese mund te me ndihmoni.  pyetja ime eshte : cilat kane qene veshtiresite qe keni hasur sapo keni ardhur ne itali per studime. ? Veshtiresi si per procedurat burokratike per te ndjekur por edhe per integrimin dhe studimin per provimet. Ju falenderoj shume per kohen tuaj
  • Sara Hoxha ka reaguar ndaj komenteve negative që ka marrë gjatë periudhës së shtatzanisë. Sara dhe Ledri pritet të bëhen prindër për herë të parë së shpejti, ndërsa aktualisht ndodhen në Gjermani, pasi pritet që vogëlushja të vijë në jetë atje.E përballur nga komente të tipit “Nuk je e para që ngel shtatzënë”, “Sikur vetëm ti je shtatzënë”, “Na lodhe”, Sara ka vendosur që më në fund të reagojë. Përmes një postimi në Instastory, Sara shkruan se nuk e kupton se përse njerëzit po lodhen më shumë se ajo nga pritja e ëmbël.“O njerëz të dashur dhe të mirë! E kuptoj se jeni në ankth më shumë se unë për lindjen time por s’kemi ç’të bëjmë do presim edhe pak. Por vetëm diçka nuk kuptoj, ju që më thoni “Na lodhe, na lodhe”, pse po lodheni më shumë se unë?Apo më doni kaaaq shumë saqë doni të merrni nga lodhja ime? Unë e di që për të pjell, pjell lopa. Kështu që shumë shumë faleminderit për dashurinë.”, ka shkruar Sara
 • Recent Status Updates

×
×
 • Create New...