Jump to content
Veriu Forum

Shtypi dhe Media

Sign in to follow this  

Cdo gje rreth shtypit dhe medias shqiptare dhe asaj te huaj.

Subforums

 1. Lajmet e Fundit

  Lajmet e fundit nga vendi dhe bota.

  Gjithashtu ju mund te vizitoni edhe faqen e lajmeve ne Veriu Lajme 24 Ore

  2,657
  posts

16 topics in this forum

  • 34 replies
  • 12,461 views
  • 0 replies
  • 1,608 views
  • 16 replies
  • 9,599 views
  • 0 replies
  • 2,612 views
 1. Gjoba ndaj News 24

  • 2 replies
  • 2,881 views
  • 0 replies
  • 2,937 views
  • 0 replies
  • 2,618 views
 2. Shtypi.

  • 1 reply
  • 2,835 views
  • 2 replies
  • 4,857 views
 3. Mafia Mediatike Shqiptare !

  • 0 replies
  • 2,678 views
  • 2 replies
  • 3,849 views
  • 7 replies
  • 4,577 views
  • 1 reply
  • 3,524 views
  • 1 reply
  • 3,128 views
 4. TV i pakontrolluar!

  • 0 replies
  • 3,102 views
  • 3 replies
  • 3,652 views
Sign in to follow this  
 • Forum Statistics

  3,882
  Total Topics
  10,993
  Total Posts
 • Recent Status Updates

 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Today's Birthdays

  No users celebrating today
×
×
 • Create New...