Jump to content
Veriu Forum

xhulic85

Antare
  • Content Count

    1
  • Joined

  • Last visited

  1. Pershendetje po bej nje kerkim /sondazh per nje projekt.Do tu isha shume mirenjohese nese mund te me ndihmoni. pyetja ime eshte : cilat kane qene veshtiresite qe keni hasur sapo keni ardhur ne itali per studime. ? Veshtiresi si per procedurat burokratike per te ndjekur por edhe per integrimin dhe studimin per provimet. Ju falenderoj shume per kohen tuaj
×
×
  • Create New...