Jump to content
Veriu Forum

zio

Antare
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

 1. sa ben bileta? dhe a vetem me telefon prenotohet? ska menyre tjeter? me kthe pergjigje ne klodi_art_00@yahoo.it nga malet e Bolonjes jetoj edhe une,student ketu. faleminderit. tung
 2. zio

  F 1

  Ne boterorin 2007/08 gjithcka eshte e hapur... Hamilton 107 Alonso 103 Raikonen100 Kampion eshte shpallur FERRARI per Konstruktore. Pritet gara e fundit. Siq shihet gjithcka mund te ndodhe por me te favorizuar jane 2 te paret,pilotet e McLaren.
×
×
 • Create New...