Jump to content
Veriu Forum

Edward

Antare
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. Big Brother Albania lajme dhe thashetheme rreth ketij big brother. http://www.bigbrotheralbania10live.com/
 2. Te gjithe besojme e keni pare spotin e reality show-t “Big Brother Albania”, qe ka filluar te shfaqet prej disa ditesh ne ekranin e “Top Channel”. Ne reklamen qe prezanton formulen e sivjetshme, tregohen disa ndryshime. Le te zbulojme bashke me konkretisht per cfare behet fjale. Big Brother Albania 6 Live http://www.bigbrotheralbania6live.com
 3. Thenie te Mencura http://www.thenietemencura.com
 4. VJERSHA VJERSHA VJERSHA VJERSHA
 5. Ne kete webfaqe mund te gjeni Sms Dashurie te Ndryshme, gjithashtu ne kete webfaqe jan te perfshira edhe disa kategori te veqanta siq jane: Foto Dashurie, Video Dashurie, Poezi Dashurie etj. Sms Dashurie Sms Dashurie
 6. Keshilla.Org u krijua ne Gusht te vitit 2012 si njera ndere alternativat per lexuesit ne gjuhen shqipe. Keshilla.Org eshte nje faqe ne gjuhen shqipe e cila ofron keshilla per jeten e perditeshme dhe me gjere. Ne webfaqen Keshilla.Org mund te gjeni artikuj te ndryshem keshillues ne kategori te veqanta. Te gjithe artikujt qe gjenden ne Keshilla.Org jane te shkruar original dhe nuk jane kopje e ndonje website tjeter. Stafi i Keshilla.Org gjithmone do mundohet qe te sjelle artikuj te ri dhe te nevojshem per lexuesit tane. Gjithmone do mundohemi qe te jemi koherente dhe kontaktues me lexuesit e Keshilla.Org, si dhe pse jo do mirepresim sygjerime dhe kritika ne menyre qe Keshilla.Org te jete nje webfaqe ku lexuesit mund te gjejne gjithmone ate se qfare po kerkojne. http://www.keshilla.org http://www.keshilla.org
×
×
 • Create New...