Jump to content
Veriu Forum

derguti

Antare
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

About derguti

 • Rank
  NULL
 • Birthday 08/28/1985
 1. per agron nikaj spny dhe ericson jane 2 firma te ndryshe qe ishin bashkuar dhe krijuan marken sonyericson .ndersa sot sony eshte ndare nga kjo firme ne vitin 2011 me duket dhe mban emrin e vet vetem sony .mund ti shikosh ne google
 2. perdor SonyXperia J Dhe samsung
 3. JetoJ Ne Rimini ITALIA. Liria dhe Mundesia...
×
×
 • Create New...