Showbiz

Shuhet George Michael

0

Këngëtari i njohur George Michael ka ndërruar jetë diten e Krishlindjes në moshën 53-vjeçare.

Lajmin e ka bëri të ditur publicisti i tij.

“Me pikëllim të madh konfirmojmë se biri ynë i dashur, v...

Zbulohet arsyeja e vërtetë e ndarjes Jolie-Pitt

0

U thanë shumë gjëra për ''ndarjen e shekullit'' Jolli-Pitt dhe shumica e hipotezave shihnin këtë të fundit si shkaktar të divorcit.

Nga agrisiviteti ndaj fëmijëve, tek flirti Selena Gomes ishin disa nga mëkatet që i vishesh...

Të Fundit
Youtube heq videot "fake" mbi lidhjet mes 5G dhe koronavirusit
Youtube heq videot "fake" mbi lidhjet mes 5G dhe koronavirusit
Pa njerëz e homazhe/ Lamtumira e pazakontë për të madhin Gëzim Kruja
Pa njerëz e homazhe/ Lamtumira e pazakontë për të madhin Gëzim Kruja
Vdes aktori i njohur shkodran Gëzim Kruja
Vdes aktori i njohur shkodran Gëzim Kruja
Plani i kompanise amerikane, energji nga xhamat e dritares
Plani i kompanise amerikane, energji nga xhamat e dritares
Historia e Qazimit, pompistit që po lufton koronavirusin në Itali
Historia e Qazimit, pompistit që po lufton koronavirusin në Itali
Situata e koronavirus rrezikon funksionimin e Whatsapp
Situata e koronavirus rrezikon funksionimin e Whatsapp
Rjetet sociale mbushen me Fake News mbi Koronavirus
Rjetet sociale mbushen me Fake News mbi Koronavirus
Dhunoi të ëmen, këngëtarja shqiptare dënohet me 6 muaj burg
Dhunoi të ëmen, këngëtarja shqiptare dënohet me 6 muaj burg
Kina dhe Europa do të ndërtojnë një bazë në Hënë
Kina dhe Europa do të ndërtojnë një bazë në Hënë