Aktorja e Top-Channel pranon lidhjen me Taulant Xhakën
Aktorja e Top-Channel pranon lidhjen me Taulant Xhakën
Publikuar me: 30 Qer 2016

Talulant Xhaka duket së është hedhur në krahët e dashurisë së tij më të re…

Fjalët janë përhapur për aktoren e trupës së ‘E diell’ në Top Channel, Anais Lika. Disa foto të publikuar disa ditë më parë nga ‘Bluetooth’ tregonte një afrimitet të tyren në një nga klubet e Tiranës.

E ftuar në ‘Procesin Sportiv’ mbrëmjen e djeshme, Anais e pyetur rreth lidhjes së saj me Xhakën ka thënë se nuk do të përgjigjet as po e as jo.

“Ku ka zë s’është pa zë”, është shprehur ajo, duke konfirmuar kështu lidhjen me mesfushorin e Kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka.

Gjithsesi bukuroshja nuk ka dhënë detaje se si është njohur dhe sa kohë ka që është në një lidhje me mesfushorin energjik.

Burimi: panorama.com.al Editor: Redaksia Online Lexuar 725 here

Tags:

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bëjnë 1 plus nje? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI