Angelina Jolie ka degraduar...?
Angelina Jolie ka degraduar...?
Publikuar me: 03 Jan 2017

Gjendja shendetesore e Angelina Jolie duket se eshte perkeqesuar.

Së fundmi është gazeta amerikane ‘National enquirer’ e cila ka publikuar nje foto shokuese te aktores.

Sipas gazetes, aktorja nuk është në gjendje të mirë shëndetësore dhe tani peshon vetëm 35 kilogram.

Ndarja e saj me Brad Pitt dhe problemet me të cilat ata janë përballur kanë qenë titujt që më së shumti kanë qëndruar nëpër ballinat e revistave të njohura amerikane, shkruan Panorama.

Fotografia e cila po qarkullon në media i ka tronditur fansat e saj.

Sakaq, “Daily Mail” ka publikuar edhe disa foto te Jolie me femijet ne Colorado, e veshur trashe dhe me rroba te gjera, me kapuc e syze. 

Burimi: panorama.com.al Editor: Redaksia Online Lexuar 903 here

Tags:

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bëjnë 1 plus nje? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI