Ronaldo sherr me të motrën....arsyeja ?!!
Ronaldo sherr me të motrën....arsyeja ?!!
Publikuar me: 19 Dhj 2016

Mediat portugeze kanë raportuar për një zënkë të shpërthyer së fundmi në familjen e Kristiano Ronaldos.

Sipas “TV 7 Dias”, ylli portugez është shumë i inatosur me motrën e tij këngëtare amatore, Katia Aveiro, e cila është mësuar se ka bërë seks me të dashurin e saj pikërisht në shtatin e futbollistit.

Ronaldo është acaruar shumë me atë që ka dëgjuar në televizionin portugez, ku 29-vjeçari Klaudio Koeljo, ka treguar gjithçka me detaje, përfshirë edhe çdo cep të dhomës së gjumit të tij.

Si rrjedhojë, ai për momentin nuk flet me motrën e tij, ndonëse kjo e fundit e ka hedhur poshtë një gjë të tillë.

“Ka familjarë që nuk flasin me njëri-tjetrin, por ky nuk është rasti ynë”, shkroi bukuroshja në rrjetet sociale.

Burimi: panorama.com.al Editor: Redaksia Online Lexuar 915 here

Tags:

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bejne dy plus 1? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI