Britney Spears e thotë troç: "Dua një djalë me vegël të madhe"
Britney Spears e thotë troç: "Dua një djalë me vegël të madhe"
Publikuar me: 17 Shk 2016

Kengetarja e njohur amerikane duket se eshte merzitur shume se ndenjuri single dhe deshiron qe te kete nje lidhje por me nje kusht qe kane vene ne siklet shume pretende.

Aktualisht ajo eshte duke bere nje turne neper amerike dhe ne sallen e Planet Hollywood ne Las Vegas nuk eshte permbajtur dot duke u shprehur se "Mendoj se ka ardhur koha qe te gjej nje mashkull te nxehte, nje djale seksi me nje penis te madh".

Ne fakt, keto pohime kane vetem nje qellim, qe te terheqin vemendjen e mediave kur ato nuk kane shikueshmerine apo nivelin e suksesit qe e kane pasur mepare.

Britney sapo ka mbushur 34 vjec dhe eshte nene e dy femijeve. Kohet e fundit ajo ka postuar ne instagram foto shume te nxehta qe shfaqte fizikun e saj te riformuar seksi dhe ne forme te mire.

Burimi: veriu.com Editor: Redaksia Online Lexuar 845 here

Tags: britney spears

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bëjnë 1 plus nje? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI