Kinema

Lamtumirë (Xha Sulo) Albert Verria !

0

I është dhënë sot në qytetin e Vlorës lamtumira e fundit Albert Verrisë, aktorit brilant të skenës shqiptare që u nda dje nga jeta në moshën 79-vjeçare pas një sëmundjeje të gjatë.

Familjarët...

Arnold Schwarzenegger rikthehet me një 'Terminator' të ri

0

Pasi ndenji guvernator i Kalifornise per 8 vite me rradhe (2003 -2011), Arnold Zhvarceneger ka vendosur ti rikthehet kinemase me filmin e famshem, Terminator.

Aktori 67 vjecare i rikthehet sages te filluar 30 vite mepare pikerisht ne vitin 1984 me regji te James Cameron me Terminator 1...

Paul Walker, vdes aktori i sagës 'Fast and Furious'

0

LOS ANGELES - Paul Walker, një nga aktorët kryesorë të serisë së veprimit filmit "Fast and Furious", vdiq dje në Los Angeles në një aksident me makinë. Kjo u njoftua nga stafi i tij në Facebook. "Është me të vërtetë një tragjedi që ne duhet ta konfirmojmë që Paul Walker vdiq n...

Të Fundit
Youtube heq videot "fake" mbi lidhjet mes 5G dhe koronavirusit
Youtube heq videot "fake" mbi lidhjet mes 5G dhe koronavirusit
Pa njerëz e homazhe/ Lamtumira e pazakontë për të madhin Gëzim Kruja
Pa njerëz e homazhe/ Lamtumira e pazakontë për të madhin Gëzim Kruja
Vdes aktori i njohur shkodran Gëzim Kruja
Vdes aktori i njohur shkodran Gëzim Kruja
Plani i kompanise amerikane, energji nga xhamat e dritares
Plani i kompanise amerikane, energji nga xhamat e dritares
Historia e Qazimit, pompistit që po lufton koronavirusin në Itali
Historia e Qazimit, pompistit që po lufton koronavirusin në Itali
Situata e koronavirus rrezikon funksionimin e Whatsapp
Situata e koronavirus rrezikon funksionimin e Whatsapp
Rjetet sociale mbushen me Fake News mbi Koronavirus
Rjetet sociale mbushen me Fake News mbi Koronavirus
Dhunoi të ëmen, këngëtarja shqiptare dënohet me 6 muaj burg
Dhunoi të ëmen, këngëtarja shqiptare dënohet me 6 muaj burg
Kina dhe Europa do të ndërtojnë një bazë në Hënë
Kina dhe Europa do të ndërtojnë një bazë në Hënë