Llogaria ime
Veriu Portal
Barcaleta

motrat
Publikuar me 11 Jan 2015

motrat

I thot motra bjonde motres brune: Nuk e kuptoj pse qeshin shoqet kur i them se bjondet drejtojne floket para se te shkoojne ne plazh? Pergjigja e motres brune: Epo nuk e kupton se je bjonde prandaj...


1207
  
0

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bëjnë 1 plus nje? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI