Llogaria ime
AOL Portal
Barcaleta

Bjondja "e zgjuar"
Publikuar me 12 Jan 2015

Bjondja "e zgjuar"

Ishin 3 shoqe ne nje ishull te braktisur. Njera ishte brune, tjetra flokekuqe e tjetra bjonde. Per te arritur ne shtetin prane, duhej te notonin 10 km. Niset e para flokekuqja, shkon deri ne 4km dhe mbytet. Niset brunia dhe shkon ne 7 km e mbytet. Niset bjondja, shkon deri ne 9 km, lodhet e thote " S'mundem me. Me mire po kthehem mprapsht......."


1906
  
5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bëjnë 1 plus nje? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI

ilda

e madhe kjo barcaleta hahahaha sa kam qesh

Hënë, 07 Shtator 2015 14:25

kalem

jeni me temiret

Diele, 17 Maj 2015 07:43

ruru

Martë, 14 Prill 2015 16:00

serena...

barcalete e bukur kjo ....hahahaha

Shtunë, 21 Shkurt 2015 15:09

Blerta

💕💕💕

Diele, 08 Shkurt 2015 19:02