Llogaria ime
Veriu Portal
Barcaleta

qeni dhe luani
Publikuar me 01 Tet 2013

qeni dhe luani

qeni dojke me ndrru emrin dhe shkoi te luani i tha o luan ndrroma emrrin se krejt pom thirrin qen qen qen luani i thot:pa ti je qen smuj me ta ndrru emrin edhe ti sje besnik qeni i thot luanit:provoje benikerin tima luani tha:ani do ta provoj dhe i dha nje cop mishi i tha te mos ta haj deri ne mengjes kur te vij une nese e shoh mishin ta ndrooj emrin qeni ha :ani .kaluan disa ore qeni i uritur e shikon mishin :jo sdo ta haj mishin se nese e haj nuk do te ma nderoj emrin luanii.kaluan disa or i uritur tha hik mere se une e kom emrin e mir dhe e hongri mishin


1772
  
3

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bejne dy plus 1? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI

eleni

o ca na fusni keto per bebet

Martë, 15 Prill 2014 20:12

klevi

fuck

Hënë, 17 Shkurt 2014 14:40

ilda

sa kot

Enjte, 07 Nëntor 2013 11:42