Llogaria ime
Veriu Portal
Barcaleta

e din vet se ku e kam fjalen
Publikuar me 28 Pri 2007

e din vet se ku e kam fjalen

ne stacion te autobuzit nje djale ia kishte ngul syte nje femre dhe spo i largonte hic.
femra e ven re dhe i thote,-mos me fikso ashtu se zemren time e ka nxen nje tjeter.
djali ia kthen,- ska proplem se ti ke organet tjera


745
  
0

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bejne dy plus dy? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI