Jump to content
Veriu Forum
g°n

Mosha ideale per te thyer virgjerine

Recommended Posts

1-Kjo teme vlen per 18 vjec e poshte.

2-Mendoj se duhet te jesh siper te 18-tave.(je ok)

3-Ka rendesi me ke e hum dhe ne cfare rrethanash.....(kjo vlen me shume per femrat)

4-Kjo teme ska lidhje me mua... :tongue:

virgjeria.jpg

VirginSoldiers.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
si ska te beje mosha?

Sipas jush eshte njelloj si 13 vjec si 20 vjec

 

Nuk e nenkuptoja se eshte njelloj nga 13 vjec e siper , po thjesht se individi

eshte gati ne pergjithesi 15-16 vjeç e siper per sa i takon zhvillimit te pubertetit (per femrat zakonisht)

ndersa per meshkujt 16-17 e siper.. pastaj nuk ka moshe ideale siper ketyre limiteve inferiore sepse te tjerat varen besoj

nga vete individi ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po ndodh shpesh qe ne moshen e siperpermendur (15-16 meshkujt) (16-17 femrat) e sidomos femrat u thone te dashurve te tyre qe nuk jam gati ose jam ende e vogel dhe mendoj se i referohen pikerisht moshes. Por cila eshte kjo moshe?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po ndodh shpesh qe ne moshen e siperpermendur (15-16 meshkujt) (16-17 femrat) e sidomos femrat u thone te dashurve te tyre qe nuk jam gati ose jam ende e vogel dhe mendoj se i referohen pikerisht moshes. Por cila eshte kjo moshe?

 

 

eeee se aty gjejn si pretekst moshen , por ato mund te mos jene gati te perballojne dicka te tille psikologjikisht. ^_^

trupi i femers arrin pjekurine seksuale me shpejt se ai i mashkullit dhe nga mosha 15-18 (varet nga personi ne person..) duhet te jene gati..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...