Jump to content
Veriu Forum

xhovan_bushiqi

Antare
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About xhovan_bushiqi

 • Rank
  Komandant Xhoni
 • Birthday 10/22/1990

Recent Profile Visitors

1,514 profile views
 1. nuk besoj eshte e pamundur te dalesh per here te 2 pa nja 8-9 vjet vec me ken djali i berluskonit.
 2. SI MENDONI JU DO SHPETOJE BESELIDHJA APO JO ? DUKE PARE QE KOHET E FUNDIT KA PASUR REZULTATE TE MIRA SI FITORJA ME DINAMON 2 FITORET ME SKENDERBEUN BARAZIMI ME BESEN etj etj ... ???????
 3. QYSH ME ATALANTEN TI KE HARRU ME QESH IHER
 4. Tash pa ofendim por Hollanda njihet per GAY e HASHASH . Ju lutem behuni me konkret se per cilet dege terhiqeni ma shume tie Gento????? :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: PS. GENT sma ha menja se e ke ndryshu pllaken moj bitch.... ti si qun i shkathet duhet ta dish se ka edhe arsye te tjera per me shku ne holland , nrysh si do ti blejm ne shqiptaret bmw audi e shpia neper bregdete. keshtu qe ne qofte se ke nevoje per naj gja ma ban nje zile . ok ????
 5. hollanda , e rujt zoti at ven e din genti se ku e kam fjalen une hahaha.....
 6. ba me e vu valentinon ne DUCATI nuk shifet ma moto gp
 7. BA ME I PAS KOMSHI ATA NUK NA THOJNE AS SI KE NJEH ???
 8. ajo ishte ne breg te dyte dhe po shkonte te anija me u hedh hahahaahahahah!!!!!!!!
 9. KU KA MA MIRE SE SALA KRYEMINISTER DHE FATOSI PRESIDENT !!!!!!!!!!!!
 10. hajt GEZUAR DITELINDJEN U BASH 1OO VJECE
×
×
 • Create New...