Jump to content
Veriu Forum

breshka

Admin
 • Content Count

  885
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by breshka

 1. Po po kjo eshte e vertete... Per fat te keq ktej kshtu fuksionon, po ajo qe me vjen me keq eshte per ato qe kane jetu diku jashte e nuk kane ndryshu mentalitet...
 2. Tashi qe jam kthyer ne Shqiperi pasionet nuk ke kohe ti mendosh... Po te them te drejten asnjehere nuk kam pas naj pasion te vecante qe te beje cdo gje per te pervec Breshkave behet fjale qe nuk e di a ti quaj pasion...
 3. Po mir o gono ne po flasim per shoqeri jo per dava k... Nese ndodh nje gje e tille per mendimin tim nuk ka pas asnjehere shoqeri... As nuk mund ta mendoj se njera nga shoqet e mia te me marri burrin... Po e mori hallall... Do te thote se skam pas as burr dhe as shoqe ndonjehere...
 4. Nuk ka moshe... Po mir eshte nga 18 e siper po dhe shume vone jo... Cdo moshe ka lezetin e vet per cdo gje...
 5. Zenkat jane te bukura dhe mes miqve do te thote se ka shkembime ideshe apo keshillash... Po nese nje shoqeri eshte e vertete nuk vdes kurre... Nuk ka fund
 6. Ciò che è mio è mio e ciò che è tuo e ancora mio.... Jahahahhah
 7. edhe une jam ne nje mendim me ty.. shpresojme!!!
 8. Si ju duket Papa i ri? Papa Jezuit qe zgjedh emrin Francesk?!
 9. oboboobobo... sa mire ja bej une qe nuk marr asnje lloj ilaci.. di dhe une nje rast qe nje familjar i imi ka cu gocen ta vizitoje sekishte temperature dhe i kane dhane nje lloj ilaci qe kur i jati i femijes qe ishte ne itali ka shkuar ta bleje ne farmaci, farmacistja e ka pyet per cin e donte dhe kur i ka thene se e do per nje femije 6 muajsh eshte tmerruar... ky lloj ilaci i ka then mbyt dhe kalin jo femijet. babai i femijes ka shkuar urgjentisht ne Shqiperi dhe kur i ka kerkuar llogari pediatrit ai i eshte pergjigj se nuk e dinte se do e merrte ilacin ne itali se ktu ne shqiperi nuk bejne gje se te skaduara jane... kjo gje eshte e tmerrshme po ishalla na run Zoti..
 10. per mendimin tim ne emigracion nuk ja vle te jetosh asnjehere jo vetem ne kohe krize... po tani e vemja gje qe ja vlen flas te pakten per italine eshte mjeksia si gjithmone e deri diku dhe arsimi, per tjeter gjo un nuk do rrija asnje sekond. po dhe ne Shqiperi nuk eshte e lehte te kthehesh, Per mua ky eshte muaji i fundit ne Itali, e te them te drejten do me mungoje po ne Shqiperi kam gjithcka du, mamin, babin, motrat e gjithe fisin... te tjerat vijne avash avash...
 11. aktoret shqiptare me pelqejne gati te gjithe te vjetrit... te rinjte nuk i njoh shume pervec kto te portokallise. po nuk kamj naj preference te vecante per ndonjerin prej tyre.
 12. abababbabababa iphone na e solli icik ngusht se ndrro cdo vit po gjithsesi ngelet i preferuari im... sot kam iphone 5
 13. se mos eshte hera e pare nuk te punon.... kompjuteri ;)
 14. Hahahahahha e vertete... Ah sa mire paskemi qene beqar...
 15. Aman ku jeni se nuk beheni te gjalle me fare... Po e perdorim veriun vetem per te lexu lajmet... Nga beheni, si jeni?
 16. hahahahaha me knaqet ju te dy.... Antoni po nuk futi ne mes pak futboll e pak politike nuk shrun dot... :P:P:P Kurse ti lale kujdes te pakten mos e thirr kur te jesh te ai krevati rrumullak jo per gja po ska rensi pesha e forca aty nuk ke ku mahesh...e mund te rrezikosh naj kam a naj krah....
 17. albaniaaaaaaaaaaa... 22 korrik deri boooohhhh shtator tetor nentor hhihihihihihi mahhhhhhhhhhhhh
 18. Qenka shume e cuditshme puna e endrrave... dy-tre here qe me ndodh e njejta gje....shkoj ne kishe ndez nje qiri dhe i lutem nje personi te vije te me takoje ne enderr duke qene i vetmi vend ku mund ta perqafoj edhe nje here si dikur...dhe vjen me takon,qesh sic ka bere gjithe jeten e tij...rrin, flet me perqafon dhe iken...nuk e di a zgjohem personi me i lumtur ne bote a personi me i trishtuar po di vetem se mbushem me fryme si rralle here ne kto 3 muaj e gjysem... mire qe egzistojne te pakten me njerzit qe jane ne qiell kemi nje vend takimi....
 19. po une ca jam katolike e martume me mysliman... merditore e martume me boshnjak hihihihi....mire une po kalamaj e mi ca do jene...nejse gjithsesi jam me se dakord per nje rregjistrim te popullsise si ne baza fetare e i etnike te kemi dy te dhena me teper se zdime ma ca jemi....
 20. breshkolina cfare materialit e ke bambolinon XD .... ku eshte "prodhu" ai ? ^_^ apo made in Albania... hehehe Te ai vendi te japin edhe "assistenza" edhe "istruzioni d'uso" - :P ..... une per dhurate do te doja nje si kjo .... Breshka si thua ti? e ka prej mishit e prej gjakut...made in Albania pezzo unico dhe full....hihihhi e dhurates qe do ti ja merr ne kthese hihhihi
 21. kur kishe kerku falje per naj gja..ca me ba qe baje faje shume shpesh e te binte per rrisk...
 22. breshka

  Kenga me mbreslenese

  E mrekullueshme....
 23. breshka

  Kenga me mbreslenese

  ...... :wub: :wub: :wub: :wub: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: ;) ;) ;) ;) ;) ehhhh... kur isha kengetar :P dire qe kajhere me pelqente me shume se versioni origjinal !!!!!!!!!
 24. breshka

  Kenga me mbreslenese

  sa shume qe jane po "Please forgive me" te Bryan Adams nuk lodhem asnjehere duke e nigju...
×
×
 • Create New...