Jump to content
Veriu Forum

Ina_84

Moderatore
 • Content Count

  483
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Ina_84

 1. Me vjen keq por kjo i perket temes se guzhines shqiptare............ E jo qyteteve me te bukura...
 2. Kenga e Gentes me Ghetto Gold me ka pelqyer shume. Por kenga me e bukur e kesaj vere per mua eshte e Elvanes.
 3. Ina_84

  Pershendetje

  Pershendetje te gjitheve.Shpresoj t'ia keni kaluar mire keto pushime te nxehta vere. :D :D
 4. Edhe Hasan eshte nje emer i preferuar ne Shqqiperi! :triniti: :triniti:
 5. Edhe pse e kam shprehur qe do doja te fitonte Bamir Topi me vjen shume mire qe arriti te behej president.Dhe jam shume e sigurt qe do beje shume per shqiperine.
 6. Ne teksitn e ciles kenge gjeni diçka te perbashket me jeten tuaj?
 7. Cili eshte x ju emri me i bukur shqiptar qe ka nje kuptim dhe domethenie te veçante? ^_^ ^_^
 8. Asnje nga ne nuk e di,vetem se BE i ka dhene ultimatum per ta zgjedhur presidentin para 27 korrikut.
 9. Ju uropj te gjithe juve qe po ktheheni ne vendlindjen tuaj ''PUSHIME TE MBARA''
 10. Tema: Te qenit supersticioz a mendoni se i kushton jeten njeriut?? P.sh.ne shqipetaret mendoj se jemi goxha.Ne po te na dali nje mace e zeze perpara detyrohemi te kthehemi mbrapa sepse kemi frike se mos na ndodh ndonje gje e keqe.
 11. A mendoni se veshja percakton karakterin e njeriut?
 12. Kohet e fundit po me pelqen shume Nelly Furtado dhe Linkin Park.Kane nxjerre kenge shume te bukura.
 13. Me mire te terhequr nga instikti apo arsyeja? PSE?
 14. Patjeter qe Valentino.1 korrik gran premio di Olanda,nese e keni pare,nje nga garat me te bukura e me emocionuese.
 15. Ina_84

  Zot Per Nje Dite

  Nese do ishit ZOT per nje dite çfare do ti ndryshonit kesaj bote?????
 16. Ina_84

  Thenie e poezi

  Mu desh thjesht nje moment x tu dashuruar me ty dhe kerkoj pafundesine pèr te te dashuruar akoma.Me shpirt dhe me zemer do te dua, sepse eshte dashuria ajo qe me jep force,dhe nga nje puthje e thejshte fillon...
 17. Ina_84

  Thenie e poezi

  Una cosa bella dell'amore é aspettare la xsona + amata x tanto tempo,poi guardi il suo sorriso e nel tempo di un bacioti accorgi ke kuel momento vale + di 1000 anni di atessa.
 18. Ina_84

  a dini se .....

  A e dini se nje vajze qe studion me mua ne uni eshte e gjate 1.84 e kemba e saj e ka nr 36.
 19. Ndoshta shume njerez mendojne qe sikur te kishin nje personazh vip komshi...''Ah sikur te kisha komshi....keshtu te pakten do luaja me te ne nje film,do beja nje kenge me te..''Ndoshta keto jane mendime dhe deshira qe shume nga ne mund t'i shprehe apo t'i enderroje... Une shpesh kur shoh 2 nga kengetaret e mi te preferuar''Stine & Tuna,sinqerisht mendoj sikur ti kem komshij apo edhe thjesht ''miq'' O.K, A.
 20. Mua do me pelqente te shkoja nje fundjave ne mal,sepse ka shume kohe qe po e planifikoj e planet nuk po me dalin...
 21. Pasi ky sezon provimesh te mbaroje cila eshte gjeja e pare qe do donit te benit..........
 22. Joooooooooooooo,me vjen keq por nuk u merzita x asgje...Thjesht te shpjegova sepse e hapa kete teme. Gjithsesi ju kerkoj falje te gjitheve per kete teme,sepse nuk e kame vene re qe eshte ekzistonte nje teme e tille. Sidoqofte faleminderit chicca qe ma bere te ditur....ciao :) :)
 23. chicca e vura kete teme per vete faktin qe eshte nje problem goxha i hapur ne jete...Sepse nje mike e imja ka qene ne nje situate te tille dhe ka qene shume e veshtire per te...Nuk mund ta them se si perfundoi por te siguroj qe ka qene periudha me e veshtire e jetes se saj...
 24. Ina_84

  Thenie e poezi

  Per rrapatushin tim; Nese ne bote ekzistojne 10 njerez qe te duan, une jam njera nga ato. Nese ne bote ekzistojne 5 njerez qe te duan, une jam njera nga ato. Nese ne bote ekziston nje njeri qe te don, sigurisht qe jam une. Nese ne bote nuk ekzisron asnje qe nuk te don... beh...atehere do te thote qe une nuk do jem me.... JE T'AIME......
×
×
 • Create New...