Jump to content
Veriu Forum

Ina_84

Moderatore
 • Content Count

  483
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Ina_84

 1. Ke bello,sot eshte dita e San Valentino por ama edhe''dita e emrit tim' . Ju uroj te gjithe te dashuruarve qofshi gjithmone te lumtur me njeri tjetrin. Kurse atyre qe jane single ju uroj qe shume shpejt dashuria te trokase ne dyert e tyre,ne veçanti per nje anetare qe e meriton(B..a).
 2. per mendimin tim nuk ka vend te pershtatshem.po punove ben jete te mire kudo,si ne Angli,france,itali apo edhe amerike.
 3. Urime per ditelindjen. U befsh 100 vjec.! :D
 4. Une personalisht them qe ne ditet e sotme jetesa eshte shume e veshtire,sigurisht qe bazohem duke pare e duke degjuar. Ka shume familje qe jane te rrenuar dhe nuk dine si ta kalojne muajin... Rriten çmimet e ushqimeve,rritet çmimi i benzines dhe i naftes keshtu rritet edhe çmimi i biletes se autobusit dhe i furgonit....""Flas x ne Shqiperi"" Dmth kane ardhur kohe te veshtira dhe duhet te jesh teper i zoti dhe me "emer" per t'ia dale...
 5. Te gjithe ato qe me duan te miren dhe jua dua. Por ne veçanti;Prinderit e mi,,,,Te fejuarin tim,,,,vellain tim&Xhovin qe i dua shume dhe e di qe me duan...
 6. edhe pse ne fakt eshte jashte teme do doja ti beja nje urim mamit tim;;;;; ''MAMI U BEFSH 100 VJEç'' TE DUA SHUME.
 7. Bora, U Befsh 100 Vjeç!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: Te uroj çdo te mire ne jete ,sukses dhe shume fat. Ia kalofsh sa me mire sot me familjen dhe miqte tuaj. tanti baci dhe shume urime nga Ina. Urime te dergon edhe A.
 8. Shume shpejt po afrohen Festat? Keni vendosur ku do ti kaloni festat,dhe nese keni filluar te bleni dhuratat per familjaret dhe miqte tuaj?^
 9. Ina_84

  100 vjec Talexhiu

  U befsh 100 vjeç!!! Urime nga Ina_84.
 10. Per mua mbetet Leonardo Da Vinci,me pikturen e tij te famshme ''La Gioconda''. Monna Lisa
 11. Ina_84

  Thenie e poezi

  Tek syte fillon gjith?ka, ne fillim vetem syte e njohin dashurine , vetem ato e shohin dhe ja tregojne zemres, zemra e ndjen ate...
 12. Ina_84

  Thenie e poezi

  Po te isha une Nje nga lotet e tu Do te lindja ne syte e ty Do te jetoja ne faqet e tua Dhe do te vdisja ne buzet e tua Por Nese ishe ti Nje nga lotet e mi Nuk do te qaja kurre Nga frika se mos te humb
 13. Ina_84

  28 Nentori

  Gezuar festen e pavaresise te gjithe shqiptareve kudo qe ndodhen. Gjithashtu edhe shqiptareve te Kosoves jua uroj sa me shpejt Pavaresine sepse e meritojne.
 14. Nqs prinderit do donin t'ju fejonin me force pa deshiren tuaj...a do ta pranonit?!
 15. Me mire nje mik apo nje thesar????
 16. Kur çdo dite,çdo min e çdo sek te kohes qe kalojme bashke me ben te ndjehem''Si nje princeshe''.
 17. Ina_84

  Ndihme...

  Urime Gento.... Dhe te te behet nipi(Marco) 100 vjeç...
 18. Per mendimin tim ka ikur ajo kohe kur nuset qanin''Edhe pse jam shume e sigurte,se nuk qanin me te vertete,por ishin te detyruara nga zakonet e vendit tone.... Ka ikur koha kur nusen vinin dhe e merrnin me kale,nuk duhet te qeshte diten e marteses....e shume te tjere qe per momentin nuk po me kujtohen. p.sh nga dasma shqiptare me pelqen vetem kur digjet shamia e beqarise,dhe ahengu dmth muzika qe na shoqeron. Eshte mire qe disa gjera te ndryshojne per vete faktin qe jemi ne vitin 2007,dhe mendoj se keto tradita te vjetra dhe mentaliteti i hershem na kane lene shume mbrapa. ''Te pakten ky eshte mendimi im....''
 19. ''Shpikja me e madhe e 10 viteve te fundit!!''
 20. Kush jane ato pak njerez qe ju do donit t'i shihnit gjithmone te lumtur''vetem ne rrethin familjar'' Eshte nje pyetje qe sadopak na ve ne prove dhe na jep mundesine qe te shprehim ate qe mendojme...
 21. Ina_84

  Ndihme...

  VALENTINA Luar Giada Luna Irena Aleksandra Esi Sara
 22. Sot ne mengjes,kur mora vesh qe kusherires time i vdiq djali i vetem.Ishte vetem 3 vjeç...
 23. Ina_84

  Wow...

  Nje grua ka zgjedhur nje menyre te pazakonte per te festuar 100 vjetorin e saj. E moshuara angleze qe festoi ditelindjen ndersa ndodhej ne Qipro, u hodh me parashute nga nje mal i larte rreth 760 metra. Ajo shpreson se me iniciativen e saj do te thyeje rekordin si personi me i moshuar qe eshte hedhur me parashute.
 24. Ina_84

  Juventus-inter

  Shpresoja qe te mbaronte me nje barazim.Dhe ashtu doli...
×
×
 • Create New...