Jump to content
Veriu Forum

Ina_84

Moderatore
 • Content Count

  483
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Ina_84

 1. Jam e sigurt qe shume do ta dine kuptimin e fjales ''Epitet''.Per ta shpjeguar do me duhej nje fjalor,por qe per fat te keq nuk e kam. Atehere sipas meje,EPITETI,eshte nje figure retorike ose me mire,eshte nje element qe karakterizon nje personazh.
 2. Tradheton ai/ajo qe nuk din kuptimin e dashurise,dhe s'ma ha mendja se do ta kuptojne ndonjehere.
 3. çfare epiteti do ti vinit partneres apo partnerit tuaj? ^_^ <_< :(
 4. Ina_84

  Tatoo

  Une tatoo qe ekam bere ne kyqin e djathte e kam diçka te thjeshte,e te vockel,por ama nuk e kam bere qe te bie ne sy,perkundrazi ia kam kushtuar nje xsoni te rendesishem x mua. :D :D
 5. Ina_84

  Lidhje E 2fishte

  Ke te drejte Goni, por une e kam hapur kete teme duke i marre parasysh te dyja mundesite si lidhje serioze ose si kalimtare.Pra te dyja. Shpresoj te me keni kuptuar..............
 6. Kenge qe ju kujtojne momente te se kaluares.....
 7. Ina_84

  Tatoo

  Tregohu nje here e mire ''Grua e forte'' dhe trego te verteten,qe ke frike te besh TATOO. :jester: :jester: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:
 8. Mos,diten e ditelindjes se Xhovit............... Gento sa ters qe sjell :wizard: :wizard: :wizard: :wizard: :wizard: :wizard: :wizard:
 9. Disa nga ato filma qe une kam diskutuar me shume jane: Skarface,dhe nje nga fimat epik ''Gladiatori''.
 10. Cili eshte ai film qe ka ngjallur me shume diskutime ne rrethin tuaj shoqeror? Pse?
 11. Cilat jane ato gjera qe ju pelqejne e nuk ju pelqejne ne vendin ku jetoni?
 12. Ina_84

  Lidhje E 2fishte

  Sipas jush nje person qe ka 2 lidhje njekohesisht konsiderohet nje person ''i zoti'' apo''i paqendrueshem''?
 13. Problemet dhe krizat jane pjese te jetes.Vijne dhe ikin... Keshtu qe mos u shqetesoni kaq shume ..... Siç thote Hasani ''Qesh mire kush qesh i fundit''.
 14. Mendoni qe filmat horror dhe ato te dhunshem japin mesazhe negative te publiku? :triniti: :triniti: :paladin:
 15. Ina_84

  Poni

  Si trendafil'' Dashuria shuhet ne heshtje si thahet trendafili ne etje tani kam nevoje x buzeqeshje qe me fale ti. Pa ty shume i ftohte eshte janari pa ty nuk me ngroh as zjarri ishe i pari qe zgjove ndjenjat pa kufi. I heshtur eshte momenti i heshtur je dhe ti e heshtur eshte biseda o me ne te 2. Tani gjerat kuptohen çdo te thuash kerkon shpjegim pse gjerta komplikohen pse çdo fillim ka nje mbarim. Shume e brishte eshte dashuria ndoshta shume e brishte jam une x ty po ku ndodhet lumturia qe une e kisha me ty. E kujtoj shpesh situaten atehere kur ish si trendafil trendafili tani vyshket vyshket pa jete. Perseritje refreni Shpresa le te vdese e fundit s'dua te te harroj dhe ne ujevaren e jetes e di diku do te takoj ndonese ne u deshem se per dashuri kurre nuk ishte vone tani e ngushelloj veten se dita-dites x ty po tretem.
 16. Me te vertete qe kenga e Luar&Florit eshte shume e bukur.
 17. Persa i perket Shqiperise çfare nuk na degjon veshi.''Per mendimin tim'' nje pjese ose me mire shumica e politikaneve nuk duan t'ia dine per popullin e shkrete,vetem dine te fusin lekun ne xhepin e tyre. Per mua t'ju hiqet te gjitheve imuniteti se nuk ka vlere me asgje. Jemi ne fund te vitit 2007,nuk kemi drita,uje.Shumica e shkollave jane te rrezikshme sepse tavanet jane te prishura e shume e shume probleme te tjera...........
 18. Ina_84

  Tatoo

  :triniti: Hahahaha... ''A'' asht vetem i jemi.Ti mbaj Cjapin... :jester: :jester:
 19. Ishte shtator 1990.Dhe ate dite une nuk flisja me shoqen time me te ngushte.Dhe mami me thote qe te dal ne foto me te.Duke qene shume e llastuar dhe teper kokeforte nuk pranova,dhe,ajo filloi te qaje.Dhe mami me detyroi te dilja,dhe sot kur shoh ate foto shoh nje vajze 6 vjeçe me turinjte 5 pellembe...
 20. Ina_84

  Tatoo

  UNE KAM NJE TATOO TE KYQI I DORES SE DJATHTE,KU KAM BERE SHKRONJEN ''A''.IA KAM KUSHTUAR TE FEJUARIT TIM QE ESHTE GJEJA ME E SHTREJTE PER MUA. ''DHE SA TE JEM GJALLE NUK PENDOHEM,SE AI PER MUA ESHTE GJITHçKA''.
 21. Ina_84

  Tatoo

  Nese do ju pelqente te benit nje tatuazh,ku do ta benit & kujt do ia kushtonit?
 22. Cili eshte kujtimi me i bukur per ju nga dita e pare e shkolles?
 23. Cili eshte filmi qe do donit te kishte nje seri te dyte? Pse?
 24. :inatosur: :inatosur: Nuk luan me mua se une nuk di te luaj si ju te dy.
 25. Edhe pse nuk njihemi personalisht te vijne urimet e mia me te sinqerta!! :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: Ne shqiperi kete vit ia kalova mjaft mire edhe pse dritat dhe uji ishin me mungese. :ranting: :ranting:
×
×
 • Create New...