Jump to content
Veriu Forum

Ina_84

Moderatore
 • Content Count

  483
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Ina_84

 1. Ina_84

  çifti Me I Bukur

  Prej disa kohësh po jetojnë një lidhje e cila nuk ka mbetur jashtë vëmendjes së publikut apo fansave të tyre. Në mjaft intervista kanë thënë se janë shumë të dashuruar dhe se do të dëshironin të qëndronin gjithmonë bashkë. Në sondazhet e zhvilluara në internet dhe në bazë të numrit të klikimit të fotove, Soni dhe Flori qëndrojnë në top-listën e çifteve më të preferuar. Flori dhe Soni kane realizuar një duet së bashku, të cilin në fakt të gjithë e prisnin se një ditë do të vinte. Tashmë 2 të rinjtë e dashuruar janë në ankth të pritjes së natës finale të Nëntorit, për të mësuar pozicionin që do të kenë në “Kënga Magjike” duke qenë se prej të gjithëve cilësohen si pretendentët kryesorë
 2. Kete histori e degjova mbreme te Klan tv.dhe me te vertete qe ishte diçka e tmerrshme.Sipas lajmeve kete person''edhe pse nuk eshte nje njeri normal''dhe familjen e tij nje qytet grek i kishte perzene sepse ky maniaku kishte abuzuar me nje vajze greke. Dhe ne Peshkopi ku ky jetonte me familjen,shteti shqiptar paguante nenen e tij sepse ishte kujdestare e femijes se saj.
 3. Ina_84

  Prinderit Tane...

  Jo,aspak.Ka te beje me moshen mbi 18 vjeç. Ne fakt nuk dita ta shpjegoj qe ne fillim.
 4. A mendoni se eshte mire qe ne shume familje prinderit vazhdojne te bejne zgjedhje per femijet e tyre.... PSE????
 5. Burrat qe kane timbrin e zerit me te ulet edhe te thelle bejne me shume femij se ata me tone te larte dhe femerore. Zbulimi eshte i nje grupi kerkuesish nga 3 universitete amerikane dhe kanadeze: Harvard University ne Boston, McMaster University ne Kanada dhe Florida State University. Eshte i mundur qe ky avantazh seksual, me sukses me te madh ne riprodhim te mashkujt, nga zeri i thelle kane qe qene dhe motorri i evolucionit drejt dimorfizimit vokal.Duke regjistruar dhe analizuar 39 zera burrash dhe 52 grash me nje moshe nga 18 ne 55 vjec, qe i perkisnin nje tribuje afrikane qe jetojne sipas rregullave te paraardhesve tane te 200 000 vjet para, u zbulua qe meshkujt me timber zeri me te ulet kane nje numer me te madhe femijesh. “I veshtire te thuhet motivi i sakte i ketij fakti” kane pranuar autoret e kerkimit, “mund te jete qe keta meshkuj me fat te kene me shume sukses me femrat” (per kete arsye bejne me shume femije, duke pare qe ne tribu nuk perdoren kontraceptive). Me siguri qe studimi sygjeron qe diformizmi vokal ka evoluar me kalimin e mijra viteve, pikerisht fal zgjedhjes seksuale ne zgjedhjen e bashkeshortit me ane te zerit. Mbase me pare burrat dhe grate kishin timber zeri te ngjashem midis tyre.
 6. Mirese erdhe ne forumin tone! Pershendetje nga une Ina_84. :dance13fm0uv:
 7. ''Harroje Vetmine'' Elita 5 Nese sonte ndihesh vetem e ke frike te shohesh endrra shuaj driten ndize zemren do t'me gjesh mua brenda. Edhe pse i perket pak kohe me pare,nuk kemi si ta harrojme keshtu qe e kendojme akoma...
 8. Ina_84

  Shume Urime Per Ty

  Hajde pra... Bejme dhe nje loje me letra si dikur... <_< <_<
 9. Ina_84

  Detyrim Apo..

  Ketu me pelqeve....30 e lode
 10. Edhe ti je e mendimit tim. Eshte shume e vertete.
 11. Ina_84

  Shume Urime Per Ty

  Mos ma luaj Junnior....hahahahah Me ne fund erdhe....
 12. SIAMO NOI,SIAMO NOIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII I CAMPIONI D'EUROPA SIAMO NOIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII..... :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:
 13. Shume urime per Xhovan_Bushiqi qe sot ka ditelindjen. :D :D :D I uroj te behet 100 vjeç,dhe i uroj gjithe te mirat e kesaj bote.T.V.B.
 14. A ju ka ndodhur qe nje mesazh sms te ndryshoje sadopak rrjedhen e jetes tuaj???????????
 15. Ina_84

  Dikush Tjeter..

  N.q.s do te ishit dikush tjeter...Kush do donit te ishit..????
 16. Ina_84

  Detyrim Apo..

  Sipas mendimit tuaj; Martesa mund te jete: ''Detyrim'' apo''Kurorezim i nje dashurie''
 17. Ju uroj te gjithe besimtareve musulmane,Gezuar festen e Bajramit,
 18. Ina_84

  Vetem 3 Librat

  -----Nicholas Sparks---I passi dell'amore(hapat e dashurise) -----Diana çuli----------Dreri i trotuareve -----Danielle Steel-----Vetem nje here ne jete
 19. Ina_84

  Vetem 3 Librat

  Cilat mendoni se jane 3 librat qe nje njeri ben mire ti lexoje!
 20. Sipas nje sondazhi,vetem 1 ne 5 persona e gjejne dashurine e vertete. Cili mendoni se eshte sekreti?
 21. Sfida me e madhe e jetes tuaj???????????
 22. Perveç bukurise; Cilat jane 3 cilesite qe do donit te kishte nje femer qe ju pelqen? E thene ndryshe; cilat jane tre cilesite e nje femre per te cilat ju pelqen?
 23. E dini qe edhe plazhi i Tales eshte i bukur.Une kam shkuar shpesh,dhe me eshte dukur pak me paster se plazhet e tjera per vete faktin sepse nuk eshte aq shume e mbipopulluar.
×
×
 • Create New...