Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
g°n

Cilin ose cilen antare do te deshironit ta takonit

Recommended Posts

Une do e kisha shume deshire te takoja GONNY.

Sepse u bene 4 vite e ca qe nuk jemi pare.nuk e di a do pranonte por ns lexon kete pergigje i lutem te me ktheje pergjigje.GRAZIE GONNY sei un grande dopo di me!

Ne pershendetje te forte nga njeri prej pjestareve te " THE FLIPPER ". wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

une do doja te takoja eternita sepse eshte zadrimore

nothing_else_matters per me i thy brite se me ka sha zadrimen

gonny per ta pergezuar dhe falenderuar per punen qe ka bere

el-che per me i ba dhurate nje autograf original te fidel kastros(e kam seriozisht)

dhe andeldeviled me e marre e me e qu tu kulla

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

QUOTE (MELI^ @ Sunday, May 01, 2005 05:46 pm)
notis mor burr i dheut edhe ti me galishten aa ashtu anglishten


une do te takoja el-che


sa here do takohena na maj? biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MIZA

pahhh sa te keqinj qe jeni .. si sju bjen ne men me than ihere MIZA sad.gif ncncnc

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (notis @ Diele, Qer 19, 2005 08:30 pm)
Une njanen kam deshe me taku por tash sma var ma e keshtu sdu me ja pa fytern kerkujt mad.gif  mad.gif  mad.gif  (sorry por kjo eshte e verteta)

Po c'ke mo shpirti, kush te ka tunduar ty?

 

Gonny...? Nese eshte ai ia tregoj une kur te shkoj ne Italy kete vere... apo kur ta shoh ne Lezhe noj dite mad.gif grusht.gif biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...