Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
g°n

Cilin ose cilen antare do te deshironit ta takonit

Recommended Posts

QUOTE (alby @ Hene, Qer 20, 2005 06:31 pm)
Cilin ose cilen antare do te deshironit ta takonit?

Kam qef me taku Eternita, se me duket si me kene 'Miss Lezha' ne diaspore (ne USA) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif lol

Loool.......... laugh.gif laugh.gif biggrin.gif .

 

Alby po c'kemi nga ty, se na kish marre malli? biggrin.gif tongue.gif wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (Eternita @ Hene, Qer 20, 2005 06:49 pm)
QUOTE (notis @ Diele, Qer 19, 2005 08:30 pm)
Une njanen kam deshe me taku por tash sma var ma e keshtu sdu me ja pa fytern kerkujt mad.gif  mad.gif  mad.gif  (sorry por kjo eshte e verteta)

Po c'ke mo shpirti, kush te ka tunduar ty?

 

Gonny...? Nese eshte ai ia tregoj une kur te shkoj ne Italy kete vere... apo kur ta shoh ne Lezhe noj dite mad.gif grusht.gif biggrin.gif

ETERNITA e di vete ti se menja jeme ma ka ba por edhe dikush tjeter i ngel hatri shpejt tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (Eternita @ Hene, Qer 20, 2005 06:53 pm)
Alby po c'kemi nga ty, se na kish marre malli? biggrin.gif tongue.gif wink.gif

hiq mo duke u marre ca pune t'mia dhe me el_Che biggrin.gif tongue.gif biggrin.gif

 

kam qef me taku Mr^AMD wink.gif me duket djale flori !

 

 

hajt shnet wink.gif

alby

 

_______

P.S. Notis, shume per baze i paske marre fjalet e AAAA... mos me thuj se edhe ti ke ba t'njajten shkolle me te tongue.gif lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (alby @ Marte, Qer 21, 2005 12:14 am)
,..hiq mo duke u marre ca pune t'mia dhe me el_Che  biggrin.gif  tongue.gif  biggrin.gif

hajt shnet  wink.gif
alby

 

 

....Dhe me El_che??? tani une jetoj ne USA e marr dhe per keq kete fjali...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

QUOTE (Eternita @ Marte, Qer 21, 2005 07:23 pm)
QUOTE (alby @ Marte, Qer 21, 2005 12:14 am)
,..hiq mo duke u marre ca pune t'mia dhe me el_Che? biggrin.gif? tongue.gif? biggrin.gif

hajt shnet? wink.gif
alby

 

 

....Dhe me El_che??? tani une jetoj ne USA e marr dhe per keq kete fjali...

na moj, s'jam kavajs une biggrin.gif mad.gif mad.gif biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ka me takua ka me takua? as une se di, por do ketu i kam takua edhe perpara dhe ka nja 20 vjet te pakten qe i njoh. si psh GONIN TALEXHIUN THOMAS, dhe NOTIS e njoh si fytyre, dhe flas shpesh ne msn me te. me takua vajza nuk ma man se kam frike se me vrasin laugh.gif tongue.gif tongue.gif kisha me thane BRESHKEN po me duket shume nevrike dhe e kam frike. tongue.gif po te jete puna do kisha qejfe me takua te gjithe por ne vecanti GONIN TALEXHIUN NOTIS, dhe GENTO. edhe megjithe se GENTON se njoh por do isha thjesht kurioz qe ta njoh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po per kuriozitet takohen robt se per hall sma merr menja biggrin.gif (prite zot).

Beme nje takim ne vere edhe pjeserisht deshtoi sepse ishin shume te z?nun. Dita te cilen lame takimin ndoshta ka qene pak e keqe por edhe ideale sepse ate dite nuk u shkonte ne plazh sepse kishte rene shi. Un falenderoj ata qe moren mundimin edhe pse nuk ishte ndonje sakrifice e madhe se ne fund te fundit ishte dicka qefi ose thjeshte te njihmin njeri tjetrin ne ftyre.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
QUOTE (BeniTale @ Feb 2 2006, 11:26 AM)
kisha me thane BRESHKEN po me duket shume nevrike dhe e kam frike. tongue.gif

uauauauau kam fillu me me pase frigen dynjaja...

si kam ba kujt keq un e shkreta, e urte e bute demek...

menej 155 me zor jam mo Beni 45 kile robt se besoj se

mund ti baj kujt keq..... tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

o BRESHKA nuk kam frike fizikisht po kam problem se tash kane dale edhe pistoleta automatike mitraloza e shume lloje armesh te tjera edhe dinamit. biggrin.gif biggrin.gif

dhe ska te bejne qe je e vogel. isha tu u tall more breshke se une kam shume respekt per ty dhe per shume antare te tjere, ndoshta kete vere po nuk shkova ne itali ndoshta shkoj ne shqiperi, dhe mund te bejme nje tjeter takim mes antareve, do te me pelqente qe ti takoj antaret.

Me shume respekt Beni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
QUOTE (BeniTale @ Feb 6 2006, 12:21 AM)
o BRESHKA nuk kam frike fizikisht po kam problem se tash kane dale edhe pistoleta automatike mitraloza e shume lloje armesh te tjera edhe dinamit. biggrin.gif biggrin.gif
dhe ska te bejne qe je e vogel.

po pse shaka per tu ba jane kto... tesh 90% e antarve me dine per kriminele.... ,menej kujdes se mund te kete edhe naj spia ktu e shkon e me denoncon..... laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (vlonjatja @ Mar 18 2006, 11:16 PM)
une do te deshieoja te takoja njehere gonny dhe benin por ska shanse

po un ne itali dhe ti ne angli a amerike ku je ti domosdo qe ska shanse

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (GONNY @ Mar 18 2006, 10:42 PM)
po un ne itali dhe ti ne angli a amerike ku je ti domosdo qe ska shanse

Ne te gjithe kemi lind ne shqiperi O Gonny dhe mund te takohini edhe ne shqiperi, tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
QUOTE (Zjuardesa @ Mar 22 2006, 10:03 AM)
Po si asnje nuk do te me takoj mua sad.gif po skagje NUK E DENI CFAR PO HUMBISNI tongue.gif tongue.gif

po ti nuk ke foto tek galeria prandaj tongue.gif

He me he se te takoj un ...smile.gif biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...