Jump to content
Veriu Forum

hija_e_diallit

Antare
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

About hija_e_diallit

 • Rank
  NULL
 • Birthday 09/23/1983
 1. Jam dakort me Mr^AMD-ne shih se mos te kapin mat dhe mos e shiko veten nga ajo ane. Natyra do te beje te sajen.
 2. amane se me pelqen shume nje flete buke me gjalp e me pak sheqer
 3. mire se vjen ne forumin e njeshave
 4. do te doja te njihja Eternita lezhianen dhe pastaj ta gjykoja
 5. Sony eshte me e mira une e kam pasur analoge qe nga '96
 6. Varet se me ?fare dashurohesh: nese dashurohesh me nje gur(njerez qe nuk dine te dashurojne) don nje cike pune nese do te dashurohesh me nje njeri qe din te dashuroje atehere eshte me e lehte por gjithmone duhet pak pune
 7. Po beja nje kerkim mbi forumet me te mire dhe ky me duket si me i miri
 8. Do te deshiroja te gatuaja nje dite iriqe deti por nuk di se si gatuen. nese ndonjeri ka qene guzhinier...........
 9. Edi Rama eshte zgjedhur kryebashkiaku boteror i vitit 2004. Mendoni se e meriton? Une besoj se po. E ka bere Tiranen si Parisi, vetem se duhet te shikoje pak edhe periferine.
 10. artikull i marre nga korrieri.com Prifti pedofil, rrefehet hotelierja E Merkure, 23 Mars 2005 Punonjesja e hotelit "Regency" ne qender te qytetit te Korces, tregon se "prifti qe na u be i njohur me emrin papa Jani, ishte bere si i shtepise ne hotelin tone". Deshmia tronditese: "Homoseksuali frekuentonte shume djem te moshave te reja, te cilet e prisnin gati cdo dite". Identifikohet emri i vertete i priftit, Elefterios Karakitis, hetime edhe nga pala greke KORCE - Nje prej punonjeseve te Hotel Regency-it ne qender te Korces ku prifti homoseksual sipas saj, ishte bere si i shtepise, ishte i frekuentuar nga shume djem te moshave te reja. "Keta djem, e prisnin gati cdo dite "njeriun e Perendise", pohon hotelierja ne deshmine e saj. "Ajo qe me ka bere pershtypje, - tregon punonjesja e hotelit, ka qene fakti se une e kuptova menjehere se cfare ndodhte dhe kete ua tregova edhe shoqeve te mia te punes. "Dy djem njeheresh" Gruaja e cila nuk pranon te identifikohet me emer, pohon disa detaje qe zbardhin shume, dyshimet per rolin abuziv te priftit grek ne rajonin e Korces. Sipas hotelieres, homoseksuali i dyshuar, abuzonte duke kryer marredhenie seksuale, edhe me dy djem njeheresh. "Shihja gjithmone se ai hynte fillimisht vetem ne dhome dhe me pas i ngjiteshin lart nje ose dy meshkuj, djem te rinj. Pasi kryenin orgji per afro nje ore, klientet largoheshin, ndersa prifti homoseksual pasiv, flinte dhe zgjohej me pas, per te lene hotelin". Duke iu referuar te njejtit burim, mesohet se gati ne te njejten menyre skema perseritej edhe ne dy hotelet e tjere ku prifti ishte prezantur si Papa Jani ne Hotel Grandi edhe ky ne qender te qytetit si dhe Hotel "Pacili" ne dalje te Korces ne afersi te Mborjes. Prifti parapelqente marredhenie me dy djem njekohesisht por kjo gje nuk ndodhte shpesh. "Degjonim britma" Nje tjeter punonjese, e Hotel Grandit, nje vajze e re, tregon per gazeten se i kishte bere pershtypje njeriu qe prezantohej si perfaqesues i kishes ortodokse greke. "Nje mbasdite une kam qene ne turnin tim dhe kam degjuar se ne dhomen qe kishte prenotuar Papa Jani, degjoheshim britma". "Djemte dilnin te skuqur" E njejta hoteliere, tregon per gazeten se teksa degjonte ne sfond te dhomave te hotelit, britmat e kenaqesise, qe vinin nga ambienti i prenotuar per pak ore per priftin grek, ne nje rast, pa nje djale te ri, te cilin "e pashe te dale i skuqur nga dhoma e priftit, duke qeshur me vete". Rrefime te tilla jane te pazakonta, nderkohe qe prifti me emrin Elefterios Karakitis, nuk eshte ndalur asnjehere nga policia shqiptare megjithese ai hynte dhe dilte ne piken shqiptare te Kapshtices shume dendur duke mos patur asnje kontakt me Kishen Orthodokse ne Korce. Burime nga Mitropolia e Korces bejne te ditur per gazeten se ky shtetas i huaj nuk ka qene asnjehere zyrtarisht ne kishen shqiptare pavaresisht se ai pretendonte si ishte korrier i kishes, nje term qe kisha jone nuk e perdor dhe nuk e ka patur ndonjehere. Irena Vreto ?'mendoni
 11. A e moret vesh qe Sali Berisha dhe Fatos Nano do te lene politiken po nuk fituan zgjedhjet? ?mendim keni? a do te jete e vertete apo eshte nje loje politike?
 12. dua te bej nje cd me muzike popullore por si dj por nuk kam asnje program dhe nuk di se si behet
 13. tani qe jam pronar, gej ku me e var tani vetem me miliona flitet
 14. Une qe jam pronar harxhoj me shume kur vje fundi i muajit kur eshte dita e rrogave
×
×
 • Create New...