Jump to content
Veriu Forum

Eternita

Antare
 • Content Count

  182
 • Joined

 • Last visited

 1. Eternita

  8 Marsi...

  8 Marsi taman eshte festa e Gruas kjo i perfshin te tera... Gezuar festen e gruas te gjithe femrave...
 2. Cfare me pelqen me shume? Liria dhe Mundesia...
 3. Man, sa ndryshon jeta e emigranteve ne USA dhe ne Europe. Po ketu tek ne nuk guxon te te diskriminojne se you can sue their a$$ and take all their money. Ketu tek ne neve te huajve na trajtojne me mire se americanet a leme ketu..
 4. I told too many stories and i forgot which one is true. It dont really matter all i remember is our first date , unforgetableeeeeeee, a dream that i am still living and i always will. Love u shpirt.
 5. Me thane te drejten choose what comes handy first, but anyway... Une zgjodha dashurine sepse ketu ku jam kam mundesi ti bej dhe parate dhe kisha te drejte, tani i kam te dyja.
 6. Eternita

  Nuse-vjeherr

  Une se kam vjehrren, por do kisha dashur ta kisha njohur te pakten.... :( Hellooo Breshka!!!!!!!!!!
 7. Eternita

  dashuri?!

  Cfare eshte dashuria? Ndjenje, respekt , intimitet (ndaj partnerit) Pse kemi nevoje per dashuri? ....qe te marr fryme, qe te jetoj...
 8. Dashuria e vertete jo vetem kalon male po kalon dhe oqeane. Dashurine e vertete po e perjtoj tani and i will for the rest of my life.... Nuk ka taman fjale ta pershkruash dashurine e vertete, vetem e ndjen...
 9. Nuk eshte se eshte martese shqiptare apo e huaj... Martesa eshte si ta ndertosh. Ose merr dike qe dashuron dhe i detikohesh atij/ asaj dhe kaloni nje jete te bukur dhe normale ose martohesh apo fejohesh me dike qe nuk e don dhe kalon jete qejsh, koti. Atij djali tesh po i shkon jeta njashtu si e ka fillu. Neser e shoqja tesh po i shkon me dike tjeter dhe "kenaqen" te dy mandej... lum e lum mbasi te kene femije, familje te bukur qe kane per te pasur.
 10. Nuk ka dashuri te pamundshume.
 11. Getting married to a great guy, i am almost done with school ( with one of the best and most expensive universities in the US), having the car of my dreams... so far, but i have yet to accomplish other things that i will .....
 12. Eternita

  Sexi Oral

  Jo nuk ndikon aspak ne martese. Askush nuk te detyron te besh dicka qe nuk don. Cdo gje behet me deshire dhe partneri yt, nese te don, e kupton kete gje.
 13. Well it is kind of too late for me, por egziston dhe vazhdon te ndodhe per fat te keq. Ato prinder qe i detyrojne vajzat e tyre te martohen me dike qe nuk duan they dont care about their kids they just want them out the house and they dont deserve to be parents...
 14. My husband and my brother these are the two people in this world that i want to see happy.
×
×
 • Create New...