Jump to content
Veriu Forum

alby

Antare
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

About alby

 • Rank
  NULL
 • Birthday 11/16/1978
 1. Ne lidhjen URL: www.ForumiKatolik.Net mund te gjeni Forumin Katolik Rinor. Ju ftoj te beheni pjese e ketij Komuniteti duke shprehur mendimet tuaja.
 2. Punimet per ndertimin e Kishes kane filluar!
 3. Te dashur forumista, pardje Kisha Katolike e Kosoves dhe populli i Kosoves, ka humbur - Imzot Mark Sopi - njeriun e rendesishem te paqes, dashurise dhe vizionit per te ardhmen. Ishte ne te vertete Apostull i Jezu Krishtit. Pushofte ne paqe!
 4. QUOTE (Eternita @ Hene, Qer 20, 2005 06:53 pm) Alby po c'kemi nga ty, se na kish marre malli? hiq mo duke u marre ca pune t'mia dhe me el_Che kam qef me taku Mr^AMD me duket djale flori ! hajt shnet alby _______ P.S. Notis, shume per baze i paske marre fjalet e AAAA... mos me thuj se edhe ti ke ba t'njajten shkolle me te lol
 5. ku ashtu? Ne Lezhe nese do jem ne shqiperi ne kete kohe do bashkangjitem ele una ktij takimi
 6. flmd shefe per komplimentet por une prita noj kritike per web faqen suksese edhe ty ke lagjja jote
 7. Cilin ose cilen antare do te deshironit ta takonit? Kam qef me taku Eternita, se me duket si me kene 'Miss Lezha' ne diaspore (ne USA) lol
 8. pershendetje, web site www.ForumKatolik.Com ju ofron keto sherbime: Chat, Galeri (Album Fotografik), Muzike (kenge e Albume shqiptare - gati per shkarkim) si dhe Forum! ... per me shume, vizitojeni e do te bindeni vet!
 9. edhe vota ime shkoi per Koalicionin e Djathte, por me thane t'drejten kam shume pak shpresa qe t'fitoj kjo Parti dmth PD... sepse majtistet jane shume te zotet ne manipulime votash.
 10. UROJ nga zemra besimtareve shqiptar Ortodoks PASHKET! Qe Jezu Krishti i Ringjallur te sjelle ne ju, ne familjen tuaj, tek te afermit tuaj qe keni per zemer, ne pune, ne shkolle, ne shoqeri... paqe, miresi e gezim! nga alby
 11. jo vetem se humbem me grekun, por edhe na grisen flamurin
×
×
 • Create New...