Jump to content
Veriu Forum

MELI^

Antare
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 1. o po ti asht kollaj krejt mor .. mos me e taku hiq naq lol
 2. MELI^

  kush e gjen

  hahahahhaha a ju them une nje gjegjez????
 3. MELI^

  Puthja e pare

  ahhahhahhahh gentoo qa e ke ba te fort naq po ti lut zotin qe te vin mor se kur te vin aa te meson puna vet naq po si mor nuk e ke dhan alal puthje e pare tesh qe ju dhe se nuk kma puth kende tash po turren vajzat e forumit ne ty po ruju fort ti lol
 4. per 1 muje them se mjafton boll po shoqe e per shok jan fjalt ndryshe lol
 5. ja prsh.. te rujt zoti .. ta baft zoti shnet e mbaresi ku do qe te jesh ku vesh kembe e dore ...
 6. po qa ti besh naq une te njef ty si i thon asja fjale si faren e kuqe lol muahh
 7. hahaha u harrova se jena taku mor po veq ne enderr lol
 8. jo perzoten nuk di gja ti me me pyt per itu e me zor e di jo ma ne shqiperi lol
 9. besa une nuk di as vete si kam ardh veq ka shum forume tirana e jugu e ku di une thash po veriu a thu do ket dhe ja erdha si qorri e e gjeta kot
 10. MELI^

  kush e gjen

  QUOTE (el-Che @ Thursday, Mar 10, 2005 05:26 pm) Cfare kane te perbashket shurra edhe rakia??? hahahha kan nje ngjyre naq lol
 11. MELI^

  Barcaleta banale...

  hahahhahahhahahhha shum e bukur kjo po e them edheu ne nje kjo asht e vertete ee nje burrr ishte shum sherr shum ii mrapshte me tana te keqijat me gjithkend u rrahte hyte ne sherr po nje dite e kapin kete burrin dhe e djegun te gjall tash kur e moren vesh shoket e tij se e kan djegur te gjadh kan thene po se tash po e merr dreci e kena dit po se e don edhe te bjekur kyt nuk e kena dit
 12. MELI^

  Puthja e pare

  per mua puthja e para ka qen me e bukura
 13. hahhahahha notis shkurt e shqip e the ti
 14. une them asht ky notis ka dal hata mor ne ate profil lol
 15. MELI^

  Ja ErDHa EdhE UnE

  flm naq se shum i sjellshem po sillesh me mu po ty ishalla ta ban zoti shnet e vjam ne bark tand lol
×
×
 • Create New...