Jump to content
Veriu Forum

FLIPPER

Antare
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About FLIPPER

 • Rank
  NULL
 • Birthday 08/11/1982
 1. aman mor pllum edhe ti si merresh me kto gjana leni mer dak se ne seminar vetem filmin "lavita è bella" kena pa dite e nate uahahahahahahahahahah RRESPEKTE EDUART NIKOLLA:)
 2. CIAO VLONJATJA.MIRESERDHE. Beni si te duash lal por pjesen time te puthjes e dua lol
 3. Une jam i mendimit qe: NENA e futbollit boteror lindi nje djale EDSON ARANTES DO NASCIMENTO i madhi PELE'.Pastaj femijet e tjere i shikoni vete nga ronaldo,ronaldinho etj etj
 4. FLIPPER

  puthja e pare

  QUOTE (thomas @ Jun 30 2005, 11:25 PM) nuk eshte se eshte kushedi se ?fare puthja e pare. e bukura vjen pastaj. Une jam me mendimin e thomas pastaj normalisht varet KU,KUR DHE PSE.Une psh e kam gjetur shume domethenese edhe pse ishte e vetmja meyre qe te meresha vesh me te sepse nuk kuptonte as italisht as shqip as anglisht
 5. IHAAAAAAAAA shume doni me gjete edhe ju tani( MIZES DONI ME JA XHET). pershendetje fucker mire se erdhe.
 6. Si i bahet me 0.50 cent ?
 7. FLIPPER

  sos

  JA EDHE KETO ADRESA SHPRESOJ TE TE SHERBEJNE: http://www.volint.it/progetti/albania/atti.pdf http://www.socialinfo.it/eventi/2001/volin...oriMigranti.htm http://www.stranieriinitalia.com/briguglio...nori-citti.html
 8. Mos u zini mor u befshi copash per skuadra te huaja PO THONI NJEHERE PERPARA SHQIPERIA se ka lezet pastaj po digjemi per nji BOTEROR APO EUROPIAN mahhhhhhhhh VETEM GONNY te shkretin e kam patriot te zjarrte bravo GONNY.
 9. DESHUROJ TE DI NGA ANA JUAJ ?FARE MENDONI PER DY PERSONA QE JANE TE DASHURUAR DHE JETOJNE LARG NJERI TJETRIT (ne kuptimin e distances). SI MUND TE JETE NJE DASHURI E TILLE. Faleminderit.
 10. Edhe une bashkohem me mendimin tend gono.
 11. Une do e kisha shume deshire te takoja GONNY. Sepse u bene 4 vite e ca qe nuk jemi pare.nuk e di a do pranonte por ns lexon kete pergigje i lutem te me ktheje pergjigje.GRAZIE GONNY sei un grande dopo di me! Ne pershendetje te forte nga njeri prej pjestareve te " THE FLIPPER ".
 12. Bravo hersianna une jam me ty.Ta mbeshtes me te vertete(mendimin)mos u keqkupto.Eshte e vertete ajo qe thua edhe pse mua me ka ndodhur me ish te dashuren time por nuk kam arritur akoma deri me sot ta pranoj si shoqe edhe pse kakohe qe jemi lene.Fakti eshte se sa here qe e shikoj e shikoj me nje pikeveshtrim dmth kur e shikoj di?ka brenda meje me thote se nuk te jemi shoke kurre.Pastaj kjo varet shume edhe nga personat por kjo ishte eksperienca ime personale. FALEMINDERIT shume por degjimin u pershendes te gjitheve.
 13. Ore na e keni perzi gjuhen shqipe na e kemi ba te amerikanizume. Flisni shqip mor u marrte dreqi na shpine e u qofte te guri i shkul. Persa i perket pyetjes me u thane te drejten nuk ka moment qe nuk flasim per SEX.Sepse per disa ndoshta eshte gjeja qe i mban te gjalle si persona. NJE PERSHENDETJE TE FORTE PER notis nga LEZHA4EVER ns te kujtohet naqe. TUNG DHE IA KALOFSHI SA ME MIRE E GJITHE. UPSSSSSS Harrova te pershendes ne veqanti ish shokun tim GONNY.Them ish shoku meqe me ka harru si shok edhe pse kemi studiuar dhe ngrene ne nje shtepi bashke. CIAO GONNY Te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat naqe. TUNG TE GJITHEVE
 14. meqe je ne linje si ia kalove SHEN VALENTININ Ti mi mire?
 15. Iu pershendes dhe ju uroj te gjitheve si 14 dhe 15 shkurtin. EDHE pse me vonese po ma mire vone se hi? kane thene te vjetrit edhe pse une vone kam hy tek ky forumi. Ne ve?anti desha t'ia uroj SHEN VALENTININ ETERNITA pasi me duket me serjozja ketu.
×
×
 • Create New...