Jump to content
Veriu Forum

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 05/05/2012 in all areas

 1. 1 point
  Ina_84

  A Besoni Ne Zot

  A besoni ne fe,a besoni ne Zot???
 2. 1 point
  Talexhiu

  Mosha ideale per martese...?

  per ne cunat mos ti kalojm 30, kurse per gocat 25 se per ndryshe ngelin ne dere :P lol
 3. 1 point
  Pëllumb Syku

  Poezi Nga Pellumb Syku

  Gjah i vetflijuar jam. Gjah i vetflijuar jam mbi kete shtrat per instiktet e trupit tend luaneshe, ndaj shqyem pa ndjenje faji e pa merak, veç shqyem ngadale qe gjate t'me kesh! Me merr me flake se me zjarr po te jepem dhe perkundem mes yjesh por zgjuar mbame, derisa te shuhem, derisa te tretem, se atje tej do vdes e do lindem luan!
 4. 1 point
  Ina_84

  A Besoni Ne Zot

  Te besosh ne zot eshte e mrekullueshme sidomos kur ndodhin mrekulli te paimagjinueshme.
 5. 1 point
  Simba

  A Besoni Ne Zot

  nje petagog me ka treguar:nje here nje studiues ateist qe kishte kaluar shume vite te tij duke studiuar per egzistencen e zotit dhe kishte ngritur shume teza ku sipas te cilave provonte se zoti nuk egzistonte.por gjat kohes qe ishte ne avion ku ishte nisur per ne nje koference nderkombetare per kete pune per te mrojtur tezat tij papritur avjoni hasen ne nje boshllek ajeri dhe per nje moment u duk sikir avioni po binte dhe pikerisht ne kete cast ATESISTI therret O ZOT NA SHPETO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 6. 1 point
  xhovan_bushiqi

  A Besoni Ne Zot

  UEH............... SI NUK BESOJ ERE !!!!!!!!
This leaderboard is set to Tirane/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...